STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Czerwiec 03 2020 12:06:36   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Francja
SZAMPANIA – PARY? –ZAMKI LOARY- DISNEYLAND oto najważniejsze punkty wycieczki jaką ostatnio zorganizowano w naszej szkole!

Podróż długa i dość wyczerpująca bo przejazd autokarem trwał ok. 19 godzin, ale to naprawdę niewielka cena za zobaczenie na własne oczy np. Katedry Notre-Dame, Łuku Triumfalnego, Moulin Rouge, Luwru ze sławną Mona Lizą, Muzeum d’Orsay ze słynnymi impresjonistami, Wieży Eiffela, czy wspaniałych zamków nad Loarą.
Niestety wycieczka trwała tylko :( siedem dni, odrzucając dwa na podróż pozostaje zaledwie pięć, aby „pochłonąć” jak najwięcej informacji dotyczących historii Francji i widoków tego pięknego kraju. Dlatego też tempo zwiedzania mieliśmy zawrotne i praktycznie nie buntowaliśmy się przed porannymi zbiórkami w autokarze o 7.15 i powrotami o 24.30. Uff, trzeba mieć kondycję i zapał – nasi wuefiści mogli być z nas dumni :)! Ostatni dzień to całe 10 godzin absolutnego szaleństwa w Disneylandzie – podróż parowcem, dom duchów, kolejka Indiany Jonesa, Star Tours, kolejka Rock’n’Roll itd., itd., ech… aż łza się kręci , że to już za nami! Na szczęście pozostały wspomnienia zaklęte na kliszy fotograficznej i nimi właśnie się chcemy podzielić!
Oto foto- sprawozdanie z wycieczki do Francji :)

Zapraszamy do galerii.