PODSUMOWANIE RYWALIZACJI SPORTOWEJ ZA R.SZK. 2012/2013
Dodane przez dama dnia Październik 24 2013 18:43:33


"Żerom" po raz kolejny zdystansował wszystkie szkoły powiatu wygrywając klasyfikację generalną o Puchar Starosty.

Na uwagę zasługują wyniki klasyfikacji sportowej dziewcząt, które od dekady, jako jedyne z naszego powiatu notowane są systematycznie w klasyfikacji LICEALIADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO.

Największymi sukcesami sportowymi ubiegłego roku szkolnego na szczeblu wojewódzkim było zajęcie przez chłopców...

Czytaj więcej...
Rozszerzona zawartość newsa

We wtorek 22 października bieżącego roku w Sali sesyjnej zawierciańskiego Starostwa Powiatowego odbyło się uroczyste podsumowanie sportowej rywalizacji uczennic i uczniów powiatu zawierciańskiego w roku szkolnym 2012/2013.

Spotkanie organizowane przez Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego było okazją do wyróżnienia szkół i nauczycieli, których sukcesy sportowe są wynikiem systematycznej pracy uczniów i nauczycieli.

„Żerom” po raz kolejny zdystansował wszystkie szkoły powiatu wygrywając klasyfikację generalną
o Puchar Starosty.

Na uwagę zasługują wyniki klasyfikacji sportowej dziewcząt „ Żeroma” , które od dekady, jako jedyne z naszego powiatu notowane są systematycznie w klasyfikacji LICEALIADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO.

Największymi sukcesami sportowymi ubiegłego roku szkolnego na szczeblu wojewódzkim było zajęcie przez chłopców z „ Żeroma” V miejsca w biegach na orientację, VII miejsca w tenisie stołowym chłopców oraz VIII miejsca w rozgrywkach piłki plażowej dziewcząt. Sportowe sukcesy szkoły od lat widoczne są w klasyfikacji generalnej LICEALIADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO. W minionym roku dziewczęta zajęły XVI a chłopcy XX miejsce w klasyfikacji generalnej na najbardziej usportowioną szkołę województwa śląskiego.

Za sukcesami sportowymi uczniów„ Żeroma” stoją nie tylko zaangażowanie uczniów, ale również ich trenerów, opiekunów. W uznaniu za sportowe sukcesy uczniów oraz zaangażowanie w krzewieniu kultury fizycznej nagrodę Starosty Powiatu Zawierciańskiego otrzymała Pani mgr Joanna Sierka. GRATULUJEMY!