KONKURS - ZABAWA - AMNESTY INTERNATIONAL
Dodane przez czar dnia Luty 23 2017 09:07:52
Zbliża się Dzień Kobiet, a także konferencja "Żermun", której głównym tematem jest w tym roku ochrona zdrowia. Z tej okazji Szkolna Grupa Amnesty International chciałaby zaprosić Was do wspólnej zabawy.
Zachęcamy do wykonania zdjęć, na których pojawicie się razem ze swoimi mamami, babciami, dziewczynami, przyjaciółkami, znajomymi - a może i nauczycielkami:)
Im zabawniejsze zdjęcie tym lepiej, pamiętajmy jednak, że wasza fotografia powinna promować prawa kobiet oraz zachęcać młodsze i starsze Panie do profilaktyki zdrowotnej (np. wykonywania badań profilaktycznych związanych z wykrywaniem raka piersi).
Możecie posłużyć się rekwizytami w postaci plakatów, "różowych wstążek" (symbol oznaczający walkę z rakiem piersi), "białych wstążek" (symbol związany z przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet)., "fioletowych wstążek" (dotycząca walki z rakiem szyjki macicy), itp.
Wierzymy w waszą kreatywność i poczucie humoru! Zdjęcia można przesyłać do niedzieli (5 marca) na adres email: zeromski3historia@gmail.com (bardzo proszę w emailu podać imiona i nazwiska oraz klasę osób widocznych na zdjęciach, jeśli są uczniami naszego liceum).
Zdjęcia posłużą do wykonania kolażu promującego ochronę zdrowia i praw kobiet. Zapraszamy i czekamy na wasze prace!
Rozszerzona zawartość newsa