FAMILIADA 2016
Dodane przez czar dnia Listopad 30 2016 16:44:12


Galeria zdjęć


VII FAMILIADA już za nami. 30 listopada z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS oraz podsumowania Kampanii "Postaw Na Rodzinę" we współpracy z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Zawiercie ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii panią Haliną Bulską - Sobusik "rozruszaliśmy" pół Zawiercia, ponieważ hasłem tegorocznej imprezy była SPORTOWA RODZINA. Drużyny z 14 szkół: podstawowych i gimnazjów, rywalizowały ze sobą w trzech etapach. Na początku rodziny zaprezentowały się w oryginalny sposób i przedstawiły familijny okrzyk. Oprócz konkurencji sportowych oraz rywalizacji wymagających dużego sprytu i refleksu, uczestnicy musieli wykazać się wiedzą związaną z HIV i AIDS i koligacjami rodzinnymi, które były głównym tematem rywalizacji.

Czytaj więcej...

Rozszerzona zawartość newsa

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Galeria zdjęć


VII FAMILIADA już za nami. 30 listopada z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS oraz podsumowania Kampanii "Postaw Na Rodzinę" we współpracy z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Zawiercie ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii panią Haliną Bulską - Sobusik "rozruszaliśmy" pół Zawiercia, ponieważ hasłem tegorocznej imprezy była SPORTOWA RODZINA. Drużyny z 14 szkół: podstawowych i gimnazjów, rywalizowały ze sobą w trzech etapach. Na początku rodziny zaprezentowały się w oryginalny sposób i przedstawiły familijny okrzyk. Oprócz konkurencji sportowych oraz rywalizacji wymagających dużego sprytu i refleksu, uczestnicy musieli wykazać się wiedzą związaną z HIV i AIDS i koligacjami rodzinnymi, które były głównym tematem rywalizacji. Do ich zadań należało m.in.: wykonanie z różowej bibuły spódniczki i taniec do " Jeziora łabędziego", sportowy slalom czy zbudowanie z balonów kulturysty... , przy którym było najwięcej zabawy i śmiechu! Pomysłodawcą całej imprezy i prowadzącą jest p. Joanna Dziechciarz - Duda, zaś oprawą artystyczną i techniczną całej uroczystości zajęła się p. Agnieszka Łączkowska. Młodzież I LO czuje się na scenie jak ryba w wodzie i znakomicie reprezentowała swoja szkołę!!! Jesteście niezawodni:)
Naszą imprezę swoją obecnością zaszczycili: Łukasz Konarski, Małgorzata Benc, Maria Utracka, Ewelina Sergiel - Błaszczyk, Maria Nocek. Zwycięską szkołą w tym roku okazało się Gimnazjum na 3 w Zawierciu, któremu serdecznie gratulujemy!!!
Dziękujemy wszystkim drużynom i dopingującym ich przedstawicielom szkół wraz z opiekunami za rewelacyjna zabawę. Czekamy na Was za rok!
Oprawa muzyczna:
Katarzyna Słowik, Wiktoria Szostak, Jakub Dyczko, Gabriela Roterman, Karolina Dzidowska, Gabriela Masłowska, Patrycja Janicka, Aleksandra Kciuk, Dawid Piasecki, Maciej Dusza, Patryk Potęmpski.
Oprawa artystyczna:
Klaudia Faferko, Maja Janus, Kinga Blachlińska, Aleksandra Kciuk, Gabriela Masłowska, Oliwia Janowska, Łukasz Pytlarz, Paulina Machura, Patrycja Stasiurka.
Wielkie podziękowania dla naszego sponsora Cukiernio - Kawiarni "Skała" - za pyszne pączki.