OLIMPIADA "WIEDZY O RODZINIE"
Dodane przez czar dnia Grudzień 16 2014 11:19:10
Brawo, Gratulujemy!!!!!
Po raz kolejny Żeromski, jako jedyna szkoła z powiatu wystartowała w olimpiadzie "Wiedzy o Rodzinie"- psychologicznej , organizowanej przez Uniwersytet Opolski.
Do pierwszego etapu przystąpiło 29 osób, zakwalifikowała się szczęśliwa 12, w składzie: Oliwia Więckowska, Wiktoria Warońska, Klaudia Marczyk, Karolina Dzidowska, Natalia Kwiecień, Monika Adamczyk, Paulina Znamirowska, Marcelina Kucharska, Agnieszka Leśniowska, Katarzyna Szeląg, Dominika Smoleń, Weronika Lemańska. Powyższe osoby napisały pracę z zakresu psychologii rodziny, patologii i oligofrenopedagogiki. Teraz przed nimi okres burzliwych przygotowań do etapu II, który odbędzie się już
16 stycznia. Do przeczytania cztery pozycje z zakresu psychologii: Braun - Gałkowska "Psychologia domowa", L. Bakiera "Czy dorastanie musi być trudne", D. Kornas - Biela "Wokół początku życia ludzkiego", E. Sujak "ABC psychologii komunikacji". Wygrana to indeks na wydział, który wybierze laureat lub finalista, spośród: Nauki o Rodzinie - kurator sądowy lub Psychologia.
Informacje i szczegółowe listy do przejrzenia na stronie:

Wyniki olimpiady

Przygotowania czas zacząć! Do pracy, jestem z Was bardzo dumna. Opiekun i promotor mgr Katarzyna Zemła
Rozszerzona zawartość newsa