Francja
Dodane przez dnia Marzec 20 2006 23:09:27
SZAMPANIA – PARY? –ZAMKI LOARY- DISNEYLAND oto najważniejsze punkty wycieczki jaką ostatnio zorganizowano w naszej szkole!

Podróż długa i dość wyczerpująca bo przejazd autokarem trwał ok. 19 godzin, ale to naprawdę niewielka cena za zobaczenie na własne oczy np. Katedry Notre-Dame, Łuku Triumfalnego, Moulin Rouge, Luwru ze sławną Mona Lizą, Muzeum d’Orsay ze słynnymi impresjonistami, Wieży Eiffela, czy wspaniałych zamków nad Loarą.
Niestety wycieczka trwała tylko :( siedem dni, odrzucając dwa na podróż pozostaje zaledwie pięć, aby „pochłonąć” jak najwięcej informacji dotyczących historii Francji i widoków tego pięknego kraju. Dlatego też tempo zwiedzania mieliśmy zawrotne i praktycznie nie buntowaliśmy się przed porannymi zbiórkami w autokarze o 7.15 i powrotami o 24.30. Uff, trzeba mieć kondycję i zapał – nasi wuefiści mogli być z nas dumni :)! Ostatni dzień to całe 10 godzin absolutnego szaleństwa w Disneylandzie – podróż parowcem, dom duchów, kolejka Indiany Jonesa, Star Tours, kolejka Rock’n’Roll itd., itd., ech… aż łza się kręci , że to już za nami! Na szczęście pozostały wspomnienia zaklęte na kliszy fotograficznej i nimi właśnie się chcemy podzielić!
Oto foto- sprawozdanie z wycieczki do Francji :)

Zapraszamy do galerii.