STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Grudzień 05 2023 08:55:50   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
SZLACHETNA PACZKA PAKOWANIE
INNE

Już jutro dzięki hojności waszych serc finał Szlachetnej Paczki. Musimy jeszcze zapakować wszystko w piękny papier i dostarczyć paczkę zatem jeśli masz ręce chętne do pracy zapraszam na Wielkie Paczkowe Pakowanie czas start długa przerwa sala 87. Pamiętaj żeby zabrać nożyczki i taśmę !!! Pierwszy kartonik już jest !!!

KOLEJNY NUMER "STEFANA"
INNE

Żeromiacy, redaktorzy i czytelnicy!
Już wkrótce ukaże się najnowszy, 28 numer "Stefana". Zapraszamy do lektury!
"MAŁY GEST, WIELKI CEL"
INNEŻeromiacy!

15 listopada mieliście możliwość wypisania kartek do chorych dzieci. Wasze zaangażowanie było ogromne! Nazbieraliśmy ponad 150 kartek, które uszczęśliwiły 20 dzieci! Poniżej przedstawiamy efekty waszej pracy - szczere uśmiechy maluchów! Zdradzimy wam także, że kolejna taka akcja odbędzie się tuż przed Wielkanocą. Jeśli do tego czasu chcecie jeszcze raz sprawić radość, zajrzyjcie na fanpage "Mały gest, wielki cel".

Dzięki uprzejmości Centrum Rozwoju Lokalnego nasi bohaterowie otrzymali także drobny upominek - kolorowanki.
Dziękujemy

Galeria zdjęć
SESJA POPULARNONAUKOWA " OBLICZA REFORMACJI"
NAUKA
WSPÓŁPRACA Z ADSUM
PCK

Członkowie Szkolnego Koła PCK z klas: IIa i IIIe kwestowali w sobotę 2 grudnia w Lidlu w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem "ADSUM". Organizatorem zbiórki był Bank Żywności. Zebrane produkty zostaną przekazane rodzinom będącym w trudnej sytuacji materialnej.

Dziękujemy darczyńcom i zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do przekazywania produktów w kolejnych zbiórkach PCK.

Opiekun SK PCK Agnieszka Łączkowska

Galeria zdjęć
WARSZTATY Z CERAMIKI - CZĘŚĆ DRUGA SZKLIWIENIE
INNE

Za nami kolejna część warsztatów z ceramiki prowadzona przez panią Annę Jach. Dziś było mniej pracy, jednak wymagała od nas wyobraźni, ponieważ nakładaliśmy kolory, które będą kolorami właściwymi dopiero po wypaleniu. Już nie możemy doczekać się efektów końcowych.

Galeria zdjęć
SPEKTAKL DZIADY CZ. 3
INNE

Klasy II a, b i c miały okazję uczestniczyć w spektaklu „ Dziady cz. III” A. Mickiewicza w MOK Zawiercie dn. 30 listopada 2017 wystawianym przez Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza we Wrocławiu. Twórcy przedstawienia skupili się na trzech wątkach: ojczyzna, patriotyzm, prometeizm, aby lepiej zrozumieć postawę bohatera romantycznego – Konrada. Ważną rolę w przedstawieniu odgrywała także oprawa plastyczna i muzyczna. Z pewnością ta ciekawa forma przekazu przybliżyła młodzieży romantyczny świat poezji.
B. P.

MARATON PISANIA LISTÓW 2017 - STARTUJEMY!
INNE

Startujemy! W ciągu całego tygodnia na godzinach wychowawczych będziecie mieli okazję włączyć się w największą międzynarodową akcję organizowaną w obronie praw człowieka - już w poniedziałek zapraszamy do napisania listów klasy pierwsze, we wtorek klasy drugie a w piątek klasy trzecie (drobne przesunięcia mogą wynikać ze zmian w planie). A osoby, które pytają, czy akcja ma sens, zachęcamy do obejrzenia załączonego filmiku Link

Jeszcze raz zapraszamy!

WARSZTATY DECOUPAGE
INNE
SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższe dni:Poniedziałek (04.12) - 25

Wtorek (05.12) - 23

Środa (06.12) - 8

Czwartek (07.12) -33

Piątek (08.12) - 10


VIII FAMILIADA 2017 JUŻ ZA NAMI!!!
INNE

VIII Familiada po raz kolejny okazała się fantastyczną zabawą połączoną z nauką!!!
„Witajcie w naszej bajce” - piosenką z „ Akademii pana Kleksa” zostały przywitane dzieci z zawierciańskich szkół podstawowych. Impreza, jak co roku, została zorganizowana w ramach Światowego Dnia Walki z AIDS przez I LO pod kierunkiem p. Joanny Dziechciarz - Dudy i p. Agnieszki Łączkowskiej we współpracy z p. Haliną Bulską – Sobusik - Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Zawiercie ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii. 29 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu w spotkaniu udział wzięło po 4 reprezentantów z 12 zawierciańskich szkół podstawowych. W trzyetapowym konkursie uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat bezpieczeństwa, a także związaną z HIV i AIDS i koligacjami rodzinnymi, które były głównym tematem rywalizacji. Do ich zadań należało też m.in.: zbudowanie robota z zużytych już materiałów, wykonanie obrazu z kleksów czy najszybszego przyszycia jak największej ilości guzików. Wszystkie zadania wymagały dużego sprytu i refleksu oraz pomysłowości. Do trzeciego etapu przeszły 3 drużyny: Sp nr 6, Sp nr 7 i Sp nr 11. Zwycięską szkołą w tym roku okazała się Szkoła Podstawowa nr 6 w Zawierciu. Serdecznie gratulujemy!!! Organizatorem konkursu było ponad 30 uczniów ILO, którzy spisali się na medal!!! Z gibkością, sprytem i pomysłowością oraz dużą dozą dystansu i poczucia humoru zajęli się oprawą artystyczną i techniczną imprezy. Wielkie podziękowania dla naszego sponsora Cukiernio - Kawiarni "Skała" - za pyszne pączki.
Czekamy na Was za rok!
J.Dz. - D., A. Ł.

Galeria zdjęć - fot. J. Dziechciarz
Galeria zdjęć - fot. N. Wiśniewska
Strona 9 z 170 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>