STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Wrzesień 22 2023 10:21:03   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
SPOTKANIA Z RODZICAMI - "ŻEROM ŁĄCZY POKOLENIA"
INNE

Spotkanie z rodzicami w czwartek 9 stycznia miało nieco inny charakter niż zwykle. Tym razem rodzice powitani zostali przez Dyrekcję Szkoły na hali sportowej. Tam również przedstawiono plan działań na następny semestr oraz zapoznano rodziców z wydarzeniami w jakich uczestniczyli Żeromiacy w I semestrze. Mamy nadzieję, iż przygotowana prezentacja przybliżyła rodzicom to wszystko, co działo się w ostatnich czterech miesiącach w I LO w takich dziedzinach jak: współpraca z uczelniami, sesje naukowe, konferencje międzynarodowe, sport, wolontariat, działalność PCK, wydarzenia artystyczne, itd. Tę część zakończył występ naszych uczniów, którzy przygotowali krótki koncert kolęd. Druga część spotkania z rodzicami przebiegła w tradycyjny sposób w salach lekcyjnych.
DaMa

Galeria zdjęć
AKCJA KRWIODAWSTWA 12.01.2018 r.
PCK

Oddawanie krwi jest szlachetnym, bezinteresownym działaniem na rzecz ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka. Oddanie cząstki samego siebie ludziom potrzebującym pomocy jest symbolem wrażliwości na ludzkie cierpienie. W obliczu zagrożenia życia każda kropla krwi ma wielkie znaczenie. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu społecznemu 12 stycznia 2018r. młodzież naszej szkoły drugi już raz w tym roku szkolnym przystąpiła do akcji krwiodawstwa. Razem oddaliście ponad 5 l krwi, pierwszorazowych było 14 osób. Dziękuję wszystkim chętnym i na kolejną akcję zapraszam w kwietniu.
Wymagania w stosunku do chętnych do oddania krwi: - ukończone 18 lat, - waga co najmniej 50 kg, - pełne zdrowie (żadnych zaziębień i infekcji w ostatnim tygodniu), osoby wcześniej chore na żółtaczkę WZW nie mogą być dawcami.
Opiekun SK PCK

GALERIA ZDJĘĆ
RANKING PERSPEKTYW BRĄZOWA TARCZA DLA ŻEROMA!!!
INNE

Czasopismo „PERSPEKTYWY” opublikowało w mijającym tygodniu aktualny ranking liceów ogólnokształcących i techników z całej Polski.

Miło nam poinformować, że w rankingu PERSPEKTYW Ranking Liceów 2018 województwa śląskiego wysoko awansowaliśmy!!! Żeromski w tym roku uplasował się na 53 miejscu. Wyniki te potwierdzają, że jesteśmy bardzo dobrą szkołą nie tylko w powiecie. Sukces zawdzięczamy pracowitości uczniów, oddaniu nauczycieli. Poprawiliśmy swój wynik sprzed roku i mamy nadzieję, że kolejne rankingi również przyniosą nam radość i satysfakcję.

SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższe dni:Poniedziałek (15.01) - 15

Wtorek (16.01) - 4

Środa (17.01) - 20

Czwartek (18.01) -19

Piątek (19.01) - 33


SPOTKANIE GRUPY ERASMUS +
ERASMUS+

Uwaga!!! Uwaga!!!

W piątek (12.01.2018). na długiej przerwie odbędzie się spotkanie zarządu i członków pracujących przy projekcie Erasmus +. Serdecznie zapraszamy. Spotkanie odbędzie się w sali 93.
ZEBRANIE Z RODZICAMI 11.01.2018
INNE
AKCJA KRWIODAWSTWA 12.01.2018 r.
PCK

Zapraszam 12 stycznia (piątek) na akcję krwiodawstwa

Jak zwykle godz. 9.00

Hala sportowa

Proszę skarbników klas o dostarczenie listy uczniów chętnych do oddania krwi do środy 10 stycznia do biblioteki szkolnej.
SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższe dni:Poniedziałek (08.01) - 17

Wtorek (09.01) - 30

Środa (10.01) - 8

Czwartek (11.01) -1

Piątek (12.01) - 23


PODZIĘKOWANIE ZA PROMOWANIE HONOROWEGO KRWIODAWSTWA
PCK
KOLĘDOWANIE
SAMORZĄD

Dnia 22.12.2017r. przed zaczęciem przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia uczniowie I LO wzięli udział w kolędowaniu. Mogliśmy wysłuchać najpiękniejszych świątecznych piosenek zaśpiewanych jak i zagranych przez Żeromiaków. Po koncercie udaliśmy się na wigilie klasowe. W świątecznej atmosferze opuściliśmy szkołę by spędzić tą przerwę wśród najbliższych i przywitać Nowy Rok z jeszcze większym zapałem.

Galeria zdjęć
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
INNE


Najserdeczniejsze życzenia cudownych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnego ciepła i radości.
Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok!

Życzy

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy I LO im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu.


Przypominamy, że po przerwie świątecznej wracamy do szkoły 2 stycznia 2018 r.
Strona 6 z 170 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>