STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Luty 22 2024 01:56:47   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
AKCJA KRWIODAWSTWA 5 XII 2016 R.
PCK

Zapraszam 5 grudnia na akcję krwiodawstwa

Jak zwykle godz. 9.00

Hala sportowa

Proszę skarbników klas o dostarczenie listy uczniów chętnych do oddania krwi do

piątku 2 grudnia do biblioteki szkolnej.
POWIATOWY KONKURS PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM
INNE

Małgośka najlepsza! Małgosia Wilk zdobyła pierwsze miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Piosenki w języku angielskim, który odbył się w poniedziałek 28.11.2016 roku. Poziom konkursu był wyjątkowo wysoki,ale Małgosi udało się pokonać 42 uczestników z różnych szkół z powiatu zawierciańskiego. Na drugim miejscu znalazła się uczennica klasy ID Natalia Mańka,która również pięknie zaśpiewała swoją piosenkę. Ola Żak,Gabrysia Masłowska, Patrycja Janicka, Martusia Graboś też cudnie zaśpiewały. Gratulujemy dziewczynom, a Natalka liczymy na Ciebie znowu w przyszłym roku szkolnym.

DZIEŃ CZYTELNICTWA
INNE

„Stefan czyta książki.”


Książki przenoszą do krainy marzeń, rozwijają wyobraźnię oraz kształtują sny…

2 grudnia 2016 roku (piątek) na długiej przerwie
przed salą 63 odbędzie się Dzień Czytelnictwa.


Jeżeli posiadasz książki, ciekawe czasopisma, które już przeczytałeś i wyrażasz chęć podzielenia się nimi z innymi, przynieś je do szkoły. Tego dnia również będziesz miał możliwość poznania wielu nowych ciekawych książek.
Serdecznie zapraszamy!
II B

AMNESTY INTERNATIONAL - Maraton Pisania Listów
PROJEKTY
Już po raz siedemnasty Amnesty International podejmuje międzynarodową akcję Maratonu Pisania Listów. Jest ona organizowana co roku w tygodniu poprzedzającym 10 grudnia - Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Jej głównym celem jest zwrócenie uwagi na konkretne przypadki łamania praw człowieka w różnych częściach świata i udzielenie wsparcia osobom, które z tego tytułu są prześladowane czy więzione. W tym roku "Żerom" po raz drugi przyłącza się do akcji.

Czytaj więcej...


Maraton pisania listów 2016 Ilham Tohti Chiny - FILM


Shawkan, Egypt, Write for Rights 2016 - FILM
SZCZĘŚLIWE NUMERKI

Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższe dni:


Czwartek (01.12) - 12

Piątek (02.12) - 26


GRATULUJEMY !!!
FAMILIADA 2016
INNE

Galeria zdjęć


VII FAMILIADA już za nami. 30 listopada z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS oraz podsumowania Kampanii "Postaw Na Rodzinę" we współpracy z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Zawiercie ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii panią Haliną Bulską - Sobusik "rozruszaliśmy" pół Zawiercia, ponieważ hasłem tegorocznej imprezy była SPORTOWA RODZINA. Drużyny z 14 szkół: podstawowych i gimnazjów, rywalizowały ze sobą w trzech etapach. Na początku rodziny zaprezentowały się w oryginalny sposób i przedstawiły familijny okrzyk. Oprócz konkurencji sportowych oraz rywalizacji wymagających dużego sprytu i refleksu, uczestnicy musieli wykazać się wiedzą związaną z HIV i AIDS i koligacjami rodzinnymi, które były głównym tematem rywalizacji.

Czytaj więcej...
WSPÓLNIE DZIECIOM 2016
INNE
WOLONTARIAT 27.11.2016 - KOBIETY NA 5 - TKĘ
INNE

W niedzielę 27 listopada 2016 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach "Kobiety na 5 - tkę" jako wolontariusze. Impreza odbywała się na terenach Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej. Nasza grupa pracowała od rana przy wydawaniu pakietów, depozycie, wydawaniu picia na trasie, wręczaniu medali na mecie oraz obstawialiśmy całą trasę. Mimo, że wielu uczniów było pierwszy raz, to pokazali pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna. Warto dodać, że było nas aż 24 osoby, co można zaliczyć do najlepiej obstawianej przez nas imprezy, a pogoda nas nie rozpieszczała. Dziękujemy pani Tatianie Galińskiej, panu Rafałowi Galińskiemu za zaproszenie oraz za wielkie serce panu Grzegorzowi Maciągowi. Do zobaczenia na kolejnej imprezie.

Opiekun: Joanna Dziechciarz - Duda

Galeria zdjęć
SZLACHETNA PACZKA 2016
INNE
Hej Żeromiacy!


Jak co roku robimy paczkę dla potrzebującej rodziny - tym razem będzie to rodzina z Zawiercia. Dziś wiadomo, że najważniejszymi potrzebami rodziny są: środki czystości oraz żywność, gdyż miesięczny dochód na jednego członka rodziny to 150zł. Nie bądź obojętny i zaangażuj się w realną pomoc. Wszystkie dary proszę zostawiać jak zawsze koło pokoju nauczycielskiego oraz w sali 87.

MS

KONCERT ROOTZMANS
SAMORZĄD

27.11.2016r. w Miejskim ośrodku kultury w Łazach odbył się koncert premierowy zespołu Rootzmans! Trzy dniu temu, miała miejsce premiera ich debiutanckiej płyty "Wizje".Zespół miał okazje znaleźć się już w finale programu "Must Be The Music" oraz w finale Super Debiutów podczas KFPP Opolu. Miło nam oznajmić, że jednym z członków zespołu jest uczeń naszej szkoły - Paweł Świderski z klasy ID, który w zespole jest perkusistą. Paweł muzykę ma we krwi, na perkusji gra od dziesiątego roku życia i jest to jego wielka pasja. Rootzmans to jedna, wielka rodzina, gdyż brat Pawła jest wokalistą zespołu, tata gra na przeszkadzajkach, natomiast wujek gra na basie. Mamy nadzieję, że kiedyś wystąpią też w naszym liceum! Ich płytę można zamówić tutaj:Link
Teraz z niecierpliwością czekamy na ich nowy teledysk do piosenki "Złe istoty". Powodzenia chłopaki! Życzymy Wam wielu sukcesów!

Galeria zdjęć

Samorząd szkolny.
ZAPRASZAMY NA ANDRZEJKI
SAMORZĄD
Strona 39 z 170 << < 36 37 38 39 40 41 42 > >>