STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Wrzesień 22 2023 10:52:38   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NAGRODY ZA NAJLEPSZĄ FREKWENCJĘ
INNE

Uczniowie ze 100% frekwencją otrzymali miłą informację przed samymi feriami:-) Zgodnie z regulaminem frekwencji otrzymali z rąk Pani Dyrektor Bożeny Bańskiej nagrodę w postaci bonu na "dzień bez pytania".
Najwyższą średnią wśród klas miała klasa IC, która również otrzymała nagrodę w postaci bonu na "dzień bez pytania". Wszystkim gratulujemy!

UCZNIOWIE Z PASJĄ - PIOTR MOREL
UCZNIOWIE Z PASJĄ

Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę ucznia - Piotra Morel

Plakat
SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki po feriach:Poniedziałek (12.02) - 11

Wtorek (13.02) - 36

Środa (14.02) - 7

Czwartek (15.02) -28

Piątek (16.02) - 17


PREZENTACJA ZDJĘĆ Z WYJAZDU NA SYCYLIĘ
ERASMUS+
ERASMUS + SZKOLENIE
ERASMUS+

Jesteśmy już po pierwszym etapie szkoleń na temat tworzenia mikroprzedsiębiorstwa w szkole. Podczas szkolenia zapoznaliśmy się z zasadami rekrutacji pracownika oraz poznaliśmy swoje zasoby, które możemy wykorzystać przy tworzeniu firmy. Teraz pozostaje tylko ciężka praca i sukces murowany. Panu Krzysztofowi Peroniowi z Agencji Pośrednictwa Pracy ARK w Zawierciu dziękujemy za owocne szkolenie!!!

SPOTKANIE
ERASMUS+
UCZNIOWIE Z PASJĄ - MARTYNA MOREL
UCZNIOWIE Z PASJĄ

Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę uczennicy - Martyny Morel.

Plakat
STUDNIÓWKA 2018
INNE

Studniówka w Żeromskim! To już wspomnienie, ale za to jakie! Było wyjątkowo, elegancko, zwariowanie, z klasą... Świetna zabawa, jeszcze lepsi tancerze i tancerki, niepowtarzalna atmosfera. Jedyna taka noc! Dużo by opowiadać. Zresztą zdjęcia nie kłamią! Zapraszamy do galerii!

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć Eleven Studio

Galeria zdjęć
SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższe dni:Poniedziałek (22.01) - 3

Wtorek (23.01) - 13

Środa (24.01) - 25

Czwartek (25.01) -12

Piątek (26.01) - 26


WYKŁAD PANA MARCINA FILI - "BIORÓŻNORODNOŚĆ DŻUNGLI"
NAUKA
SPOTKANIE SZKOLENIOWE - ERASMUS+
ERASMUS+
Strona 4 z 170 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>