STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Grudzień 09 2022 03:42:01   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 2017
INNEPLAKAT
SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższe dni:Poniedziałek (10.04) - 20
Wtorek (11.04) - 13
Środa (12.04) - 33

A po przerwie świątecznej:
Środa (19.04) - 29
Czwartek (20.04) - 27
Piątek (21.04) - 23
UCZNIOWIE Z PASJĄ - ADA PUCEK
UCZNIOWIE Z PASJĄ

Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę uczennicy - Ady Pucek, klasa IIIa.

Ada Pucek - plakat
UCZNIOWIE Z PASJĄ - DOMINIK PASZTETNIK
UCZNIOWIE Z PASJĄ


Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę ucznia - Dominika Pasztetnika.Dominik Pasztetnik - plakat

SPOTKANIA Z WYKŁADOWCAMI WSB
NAUKA


Zapraszam uczniów klas trzecich na wykład pt. „Jak zdobyć wymarzone stanowisko pracy? Kreatywne CV i mapy myśli drogą rozwoju kariery”, który przeprowadzi wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej mgr Małgorzata Małecka-Tomala.

Zainteresowani wyjazdem do WSB do Dąbrowy Górniczej dnia 12 IV 2017r na wykład pt. „Mam talent i co dalej?” oraz w celu poznania uczelni i jej oferty dydaktycznej proszeni są o zgłoszenie się w celu dopełnienia formalności do prof. Ewy Warzyńskiej (sala 64).
E.W.

RAJD "PRZEBIŚNIEGOM NA SPOTKANIE" 2017
WYJAZDY

01 kwietnia 2017 roku odbył się kolejny Rajd pod hasłem „Przebiśniegom na Spotkanie”. Nasza młodzież wraz i innymi uczniami z różnych szkół wyruszyła z Podzamcza czerwonym szlakiem przez Czarny Las w kierunku Pilicy. Tym razem pogoda też nie zawiodła, było słonecznie i ciepło. Przy Zespole Szkół w Pilicy czekały na wszystkich uczestników dyplomy i słodkie upominki. Młodzież miała także możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach zarówno sprawnościowych jak i wiedzy na temat walorów przyrodniczych Jury i samej gminy Pilica. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia na kolejnym Rajdzie „Jesień Jurajska".

Opiekunowie: M. Dziwińska J. Sierka

Galeria zdjęć
III WIECZÓR Z GEOGRAFIĄ PRZED MATURĄ

31 marca 2017 r młodzież naszego Liceum w ramach współpracy z Uniwersytetem Śląskiem wzięła udział w kolejnym cyklu wykładów pod hasłem: III Wieczór z geografią przed Maturą. Wykłady odbyły się w auli Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Nauk o Ziemi w Sosnowcu.. Program obejmował główne treści zakresu rozszerzonego podstawy programowej geografii w szkole ponadgimnazjalnej w nawiązaniu do zadań arkuszy maturalnych. Z tegorocznymi maturzystami spotkał się również przedstawiciel OKE, który omówi najczęstsze błędy uczniów na maturze z geografii.

Opiekunowie wyjazdu: J.Dziechciarz-Duda i M.Dziwińska

Galeria zdjęć
SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższe dni:

Wtorek (04.04) - 26

Środa (05.04) - 15

Czwartek (06.04) - 6

Piątek (07.04) - 18


I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FILMOWYM DLA NASZEGO FILMU!!!
INNE

Z przyjemnością i nieskrywaną dumą informujemy, że nasz film zrealizowany wiosną 2016 roku pt. “Lekcja polskiego” został laureatem oraz zwycięzcą X Jubileuszowego Konkursu Filmowego “Wylęgarnia” organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Jaworznie. Honorowymi patronami tego konkursu jest Minister Edukacji Narodowej oraz Prezydent Miasta Jaworzna. Konkurs skierowany jest do licealistów i gimnazjalistów. Nasza produkcja została nagrodzona w kategorii film fabularny, a konkursowe jury złożone m.in z pracowników Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach szczególnie doceniło pomysł na film, zdjęcia, montaż oraz piosenkę finałową. Przypomnijmy, że nasz fabularny, krótkometrażowy film został opary na motywach powieści Witolda Gombrowicza “Ferdydurke”.

Czytaj więcej...


GALERIA ZDJĘĆ
SPOTKANIE Z RODZICAMI 11.04.2017
INNE
O G Ł O S Z E N I E

Dyrekcja ZSO I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego
w Zawierciu informuje, że w dniu 11 kwietnia /wtorek/ o godzinie 17.00 odbędą się
w wyznaczonych salach spotkania z rodzicami/opiekunami uczniów oraz Dzień Zdrowia / informacje na plakacie/.


HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

DKMS - ALURON - PODZIĘKOWANIE DLA NASZEGO LICEUM
INNE

Galeria
Strona 29 z 170 << < 26 27 28 29 30 31 32 > >>