STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Grudzień 01 2023 13:18:59   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
OGŁOSZENIA

PODRĘCZNIKI 2017/2018

DZIEŃ ZDROWIA DLA KOBIET 2017
INNE


Fotorelacje z Dnia Zdrowia dla Kobiet


Galeria - foto. Anna Bzdęga

Galeria - foto. Karolina Śliwecka

Galeria zdjęć - foto. Karina Surowiec
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI
INNE
DZIEŃ ZDROWIA 2017 "Rozkwitnij na wiosnę"
INNE


Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu zaprasza na imprezę profilaktyczną „Dzień Zdrowia dla Kobiet”, która odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu w dniu 11 kwietnia 2017 roku, w godzinach 16.00 – 18.30, podczas wywiadówek.
Celem naszego spotkania jest szerzenie wiedzy o profilaktyce zdrowia, urody ciała i duszy. Zapraszamy!!!!PLAKAT
REKRUTACJA DO LICEUM DLA DOROSŁYCH
STEFAN 27 NUMER JUŻ JEST!
PROJEKTY

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru gazety szkolnej. Idzie wiosna, a "Stefan" nam znów przytył! Tym razem liczy sobie 72 strony i zawiera same ciekawe artykuły - nie może być inaczej. W numerze między innymi wywiady z panią dyrektor Bożeną Bańską, naszymi absolwentami i uczniami. Znajdziecie również artykuły dotyczące bieżących spraw szkolnych i duuuużżżooo rozrywki jak zawsze. Moda, sztuka, sport, film, muzyka - każdy zaczyta się w czymś dla siebie. Numer obfituje też w zdjęcia, więc może odnajdziesz na nich siebie...
Zachęcamy do lektury.

Zespół redakcyjny "Stefana".

WSB - WYKŁAD W I LO
INNE

Wykład, który został przeprowadzony przez przedstawicieli Wyższej Szkoły Biznesu z Dąbrowy Górniczej był bardzo ciekawy i kształcący. Pani Małgorzata Małecka – Tomala pokazała nam, w jaki sposób pisać CV, aby było ono zachęcające dla naszego przyszłego pracodawcy i ukazywało naszą kreatywność. Wykład ten zdecydowanie zaciekawił większą część młodzieży, która już się starała, bądź będzie się starać o pracę. Żeromiacy po tym wykładzie nie będą mieli problemu z ciekawym oraz zachęcającym przedstawieniem swojej osoby przyszłemu pracodawcy, co równa się z zapewnioną dobrą przyszłością.

Uczennice kl IIb
Opiekun: mgr Ewa Warzyńska

Galeria zdjęć
FINAŁ KONKURSU " Z ENERGETYKĄ W PRZYSŁOŚĆ"
NAUKA

W Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej 07.04.2017 r. odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu "Z energetyką w przyszłość". Uczniowie naszej szkoły: Łukasz Dróżdż (IIc) i Dawid Woś (Ic) zajęli 3 miejsce w tym konkursie. Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Wyróżnienie i nagrodę otrzymał również Konrad Czapla (Id). Gratulujemy chłopakom!!!

GALERIA ZDJĘĆ
MIEJSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ - DYPLOM
INNE


Dnia 07.04.2017 odbył się XL Miejski Turniej Wiedzy Pożarniczej, w którym wziął udział uczeń klasy IIc - Dominik Bzdęga. W konkursie uczestniczyli uczniowie wszystkich szkół Zawiercia. Mieli oni do rozwiązania test z wiedzy pożarniczej i ekologicznej. Dominik zdobył II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

U.O.

MISTRZ ORTOGRAFII
NAUKA

7 kwietnia 2017 r. tradycyjnie nasi uczniowie postanowili zmierzyć się już z pułapkami polskiej ortografii. W szkolnym dyktandzie zadeklarowało udział 26 uczniów. Uczestnicy konkursu, dzieląc się refleksjami po ortograficznych zmaganiach, cytowali fragmenty tekstu dyktanda o antenacie Gaudentym, wiecznym hurraoptymiście, obieżyświecie, watażce, huncwocie ciągle wyabstrahowanym od rzeczywistości. Tekst „Ani mru- mru, czyli tajemnice rodzinne” dostarczył wielu emocji.
Laureatką szkolnego konkursu i jednocześnie Mistrzem Ortografii I Liceum Ogólnokształcącego w 2017 roku została Marta Wojciechowska z klasy Ia.
Równie dobrze poradziły sobie: Julia Ćwiklińska z klasy IIe oraz Wiktoria Paruzel z klasy IIa.
Konkurs miał głównie na celu kształcenie nawyku prawidłowego stosowania podstawowych zasad ortograficznych, ale przede wszystkim okazał się być dla uczniów formą zabawy z ortografią.
Zwyciężczyni konkursu otrzyma nagrodę 28 kwietnia podczas ceremonii zakończenia roku szkolnego klas trzecich.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizator: Iwona Borecka
ŻERMUN 2017 - FILM
KONFERENCJE MUN
Strona 28 z 170 << < 25 26 27 28 29 30 31 > >>