STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Listopad 29 2023 09:53:13   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
UCZNIOWIE Z PASJĄ - ADRIAN GÓRAL
UCZNIOWIE Z PASJĄ

Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę ucznia - Adriana Górala, klasa IIIc.

Plakat
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2017
INNE
W dniu 22.04. w naszym liceum odbyły się dni otwarte. Przybyło wielu gimnazjalistów, na których czekało mnóstwo atrakcji, niespodzianek. Mogli brać udział w "Żeromiadzie", zaśpiewać w karaoke oraz wygrać wiele nagród w różnego rodzaju konkursach przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Również na gimnazjalistów czekały pyszne przekąski w "Zeromcafe".
ILO ma wielu utalentowanych uczniów, co też widać było na dniach otwartych, które otworzyły Aleksandra Żak i Marta Graboś z klasy IIIB wykonując piosenkę, której tekst ułożył jeden z nas. Później dziewczyny z klasy IID zatańczyły układ choreograficzny ułożony przez uczennicę - Klaudie Bogusz. Było bardzo miło i przyjemnie. Mamy nadzieje, ze spotkamy się z tymi osobami we wrześniu!


Galeria zdjęć


Galeria zdjęć - fot. Kacper Kwiecień


Tekst piosenki
FINALISTKA XI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO
NAUKA

Z przyjemnością informujemy, że wśród finalistów XI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego jest uczennica klasy IIIe Paulina Hetnar, jedyna uczestniczka finału z Zawiercia. W finale zawodnicy będą rozwiązywać niezbyt skomplikowane manualnie zadania laboratoryjne. Zadanie laboratoryjne obejmuje klasyczną analizę związków nieorganicznych i podstawowych związków organicznych.

Życzymy dalszych sukcesów.

KONKURS „ZKM W OBIEKTYWIE”
INNE
ZKM zachęca do udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie autobusu

Jesteś w drodze do szkoły? A może do pracy?
Twoją pasją jest fotografia? A może po prostu lubisz pstrykać fotki?
Zrób zdjęcie autobusu ZKM i wygraj!

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: konkurs.zkm@gmail.com
Autorzy 3 najlepszych zdjęć wygrają bilet miesięczny!!!

Czas trwania konkursu 14.04-27.04.2017r.

Rozstrzygnięcie konkursu 30.04.2017r. godz. 14-17 w autobusie znajdującym się na terenie Osir-u. Szczegóły konkursu w regulaminie dostępnym na Link do regulaminu konkursu

Zapraszamy!!!
Z WIZYTĄ W SZKOLE PARTNERSKIEJ
INNE

Dnia 12 kwietnia 2017r. grupa "Żeromiaków" pojechała do naszej partnerskiej uczelni Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Uczestniczyliśmy w bardzo ciekawym wykładzie pani dr Joanny Kurowskiej-Pysz "Mam talent i co dalej?". Następnie poznaliśmy troszkę uczelnię, jej historię oraz możliwości jakie daje swoim studentom i absolwentom. Odwiedziliśmy również Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości oraz poznaliśmy możliwości jego wykorzystania podczas uruchamiania swojej mikrofirmy.
E. W.

GALERIA ZDJĘĆ
SZCZĘŚLIWE NUMERKI

Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższe dni:Poniedziałek (24.04) - 31

Wtorek (25.04) - 5

Środa (26.04) - 12

Czwartek (27.04) - 1

Piątek (28.04) - 4


ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
PRZERWA ŚWIĄTECZNA

U W A G A!!!


Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego
w Zawierciu informuje uczniów, że przerwa świąteczna w zajęciach dydaktycznych potrwa od 13 KWIETNIA (czwartek) 2017 r.
do 18 KWIETNIA (wtorek) 2017 r.
Pierwszym dniem zajęć lekcyjnych po „przerwie świątecznej” jest dzień 19 KWIETNIA 2017 r. (środa)
UCZNIOWIE Z PASJĄ - MARCIN KURZAWA
UCZNIOWIE Z PASJĄ

Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę ucznia - Marcina Kurzawy, klasa Ic.

Plakat
UCZNIOWIE Z PASJĄ - ANITA JĘDERKO
UCZNIOWIE Z PASJĄ

Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę uczennicy - Anity Jęderko, klasa IIId.

Plakat
WIELKANOCNY KIERMASZ 2017
INNE


Podtrzymując zwyczaje Żeroma w dn. 10 - 11.04.2017 r., odbył się kiermasz wielkanocny przygotowany przez uczniów Szkolnego Koła PCK. Było świątecznie i wiosennie. Podczas kiermaszu można było zakupić dekoracje własnoręcznie wykonane przez uczniów naszej szkoły. Przede wszystkim jednak swoim wyglądem i smakiem przyciągały słodkości, a wybierać było w czym - serniki, szarlotki, mazurki, rogaliki i .... najróżniejsze babeczki.
To wydarzenie wprowadziło całą społeczność szkolną w nastrój zbliżających się świąt i przypomniało, że Wielkanoc tuż, tuż.
Wszystkim, którzy odwiedzili nasz kiermasz i włączyli się w przygotowanie dziękujemy. Cała kwota została przeznaczona na cel charytatywny.
Opiekun SK PCK

GALERIA ZDJĘĆ
Strona 27 z 170 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>