STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Grudzień 01 2023 13:59:02   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
I MIEJSCE W FINALE "OD ALGORYTMU DO ZAWODOWCA"
NAUKA

I miejsce w zawodach finału "Od Algorytmu do Zawodowca" zdobył Piotr Morel uczeń klasy 2c. W projekcie brało udział 15wytypowanych szkół i 225 uczniów. W czasie projektu wykładowcy wyższych uczelni prowadzili regularne zajęcia w szkołach (ponad 30 godzin). Sześciu uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się po etapie szkolnym do Finału w Chorzowie. Finał składał się z dwóch części. Do ostatniego etapu finału (15 najlepszych uczniów projektu) oprócz Piotra Morela wszedł na 2 miejscu Marcin Malejky z klasy Ic. Wszyscy finaliści otrzymali cenne nagrody rzeczowe oraz miejsce na studiach informatyki stosowanej.

IV MEMORIAŁ SIATKARSKI IM. MARIANA BARTOLEWSKIEGO I ROBERTA KWIETNIA
SPORT

31 maja 2017 w I LO im. S. Żeromskiego w Zawierciu odbył się już po raz czwarty memoriał w piłce siatkowej dziewcząt, który skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych naszego powiatu. Celem imprezy jest propagowanie wśród młodzieży pięknej i szlachetnej gry, jaką jest siatkówka oraz ocalenie od zapomnienia pamięci dwóch zawierciańskich pedagogów – trenerów, byłych nauczycieli I LO, prof. Mariana Bartolewskiego i prof. Roberta Kwietnia.
W tegorocznej imprezie wzięły udział drużyny z ZS I w Łazach, MZS Porębie oraz gospodarze z I LO w Zawierciu. Honorowy patronat imprezy objął Prezydent Miasta Zawiercie, Pan Witold Grim, który oficjalnie wraz z dyrektorem liceum Panią Bożeną Bańską otworzył tę edycję imprezy oraz Starosta Zawierciański, Pan Krzysztof Wrona. Patronatem medialnym zajął się portal zawierciańskie.pl
Zawody zakończyły się zwycięstwem dziewcząt z I LO im. S. Żeromskiego pod kierunkiem mgr Renaty Kowalczyk – Wyderki w składzie: M. Walczak, N. Miłosz, J. Wyderka, E. Wyderka, Z. Kłosowska, J. Czernicka, A. Kwiędacz, W. Jarzyńska.
Nagrody drużynom oraz najlepszym zawodnikom turnieju wręczyła dyrektor I LO mgr B. Bańska, a w imieniu Starosty Zawierciańskiego, Naczelnik Wydziału Edukacji, mgr Jerzy Muc.
Miejsce drugie zajęły gimnazjalistki z Poręby pod kierunkiem mgr Sebastiana Wilczyńskiego, a miejsce trzecie gimnazjalistki z Łaz pod kierunkiem mgr Katarzyny Kwiecień i mgr Mileny Machowiec.
Dzięki szczodrości sponsorów uczestniczki poza pamiątkowymi dyplomami i pucharami odebrały również cenne nagrody rzeczowe oraz uczestniczyły w poczęstunku. Fundatorami byli: Starostwo Zawierciańskie, Urząd Miasta Zawiercie, "SENGAM SPORT", Centrum Inicjatyw Lokalnych, "JURAFIT", Huta Szkła Zawiercie, Jura.pl, Hotel "Pod figurą" w Podzamczu, "Aerobic" Joanna Sierka.

Czytaj więcej...


Galeria zdjęć
FINAŁ KONKURSU OD ALGORYTMU DO ZAWODOWCA
PROJEKTYhttps://lh3.googleusercontent.com/W2pxKnzq-oWYsia_COO5P_zW-N7n-m8x7ZSiTi2uRyuo7UV7Y5MYtQ3Rs_4XFGLpbTURst0LdA40YJXEeLaQyku_gQceTwlsNpK9JUFOEysMcXu6Q5gMbdJTenn1pP8sLaDR5FAH1V0rhmM1yRk1t3eR6W-COsRU1BW7OnA5MHMJ27Oo7YLoDE1WHuss-I4dhMdmLF1SSxJ0DjIIZgjpCUYYiehX6baRDW7THwAg6zu54eoG5pWRSLJg9VsHF5pg61VCLzqPkduG8RGaOwa_VJ2MPU2_q2vWrefOgxMutqvdEohfnsdjQiUz5Nd96r9d1Y9iQD8zMrEkxQzDHVD5KxCvDdk4vnViv6GDGN3iCZdCJSCCeOSeqUgDgUTa-SGZJ7TtViPOyOsoMMVY2TG1gqQHgUJ5F93kKlBHs577KK3hGaVOJ0kL3I-aJJXuV5vEnvNhS63M0fcVx22fAsnAiW6vyV6mldH7TGb5egF0yf3YKSg9_kcuqIXX13bQOQO3cutH7RMOMtrIdr3TKppAKA_odHzvMAX8Q2A8nsns4BrxFEuq70uq0vKSzD0CXV7cWQ-Q1xdVcRNlvH1FhBx-hEy0QzlvIedDdNP_tEmLoI9zeK5S=w627-h353-no

Do finału konkursu w ramach projektu "Od Algorytmu do Zawodowca" weszły następujące osoby:

Rafał Kubik, Marcin Malejky, Daniel Izdebski,
Piotr Morel, Dawid Woś, Łukasz Dróżdż,

Gratulujemy!

Finał odbędzie się 01.06 w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych (goo.gl/lZlYXu) od godz. 9.00. Konkurs finałowy odbędzie się w 3 częściach. O godz. 14 planowane jest wręczenie nagród finalistom.
SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższe dni:Poniedziałek (29.05) - 5

Wtorek (30.05) - 12

Środa (31.05) - 24

Czwartek (01.06) - 33

Piątek (02.06) - 13


IV MEMORIAŁ
SPORT
UCZNIOWIE Z PASJĄ - RECITAL FORTEPIANOWY
UCZNIOWIE Z PASJĄMiło nam zaprosić na recital fortepianowy naszego ucznia JAKUBA DYCZKI, klasa Id. Promujemy talenty!!!KONSULTACJE 30.05.2017
INNE
O G Ł O S Z E N I E

Dyrekcja ZSO I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu informuje o konsultacjach indywidualnych dla rodziców uczniów.


HARMONOGRAM KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH
UCZNIOWIE Z PASJĄ - RADEK DROZDOWICZ
UCZNIOWIE Z PASJĄ

Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje. Chcielibyśmy pochwalić się niezwykłymi zainteresowaniami uczniów naszej szkoły, dlatego na naszej stronie internetowej będziemy prezentować Żeromiaków, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej przedstawiamy sylwetkę absolwenta - Radka Drozdowicza.

Plakat
PODZIĘKOWANIE
INNE
Podziękowanie
KONKURS NA LOGO WOLONTARIATU
INNE
PODZIĘKOWANIE
INNE

Podziękowania
Strona 25 z 170 << < 22 23 24 25 26 27 28 > >>