STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Grudzień 01 2023 13:36:39   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM
INNE

Na zaproszenie pani pedagog Joanny Dziechciarz - Dudy w dniu 10 października odbyło się spotkanie z doradcą zawodowym panią Katarzyną Kostrzejowską z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Zawierciu. Przeprowadzony temat to "Czynniki trafnego wyboru ścieżki kształcenia". W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas II. Kolejne spotkanie za tydzień.
MAŁY GEST, WIELKI CEL - AKCJA CHARYTATYWNA NASZYCH UCZENNIC
INNE

Zapraszamy do kolejnej akcji charytatywnej. Inicjatorkami są nasze wspaniałe uczennice z IIc: Karolina Imiołek i Karolina Sobólska. Akcja ma na celu wysyłanie listów i pocztówek do dzieciaków, które na co dzień zmagają się z przeróżnymi chorobami lub trudnościami. Na zdjęciu w galerii zdjęć znajdują się wszystkie informacje o akcji :) W ramach akcji nie są zbierane ani przekazywane środki finansowe.
Szczegółowe informacje można znaleźć w grafice poniżej, a także na Facebooku „Mały gest, wielki cel”.

Galeria zdjęć
GRATULACJE DLA LEKKOATLETÓW
SPORT

Sukcesami nasi sportowcy rozpoczęli kolejny rok szkolny. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej. Zawody odbyły się 25.09.2017r. na stadionie OSiR w Zawierciu. Zwycięstwem obu reprezentacji zakończył się kolejny etap zawodów: Mistrzostwa Rejonu, które odbyły się 27.09.2017r. w Poraju. Skład drużyny dziewcząt: Klaudia Krasoń, Klaudia Artecka - 100m, Zuzanna Kłosowska, Julia Skwarek - 400m, Julia Szczygieł, Julia Wyderka - 800m, Magdalena Walczak, Anna Hermanowska - skok w dal, Renata Kawczak, Wiktoria Waniak, Natalia Miłosz - pchnięcie kulą, SZTAFETA 4x100m: Anna Hermanowska, Magdalena Walczak, Zuzanna Kłosowska, Klaudia Krasoń, PK: Małgorzata Rutczyk, Natalia Haas, Agata Kwiędacz
Skład drużyny chłopców: Konrad Czapla, Arkadiusz Bożek - 100m, Kacper Dunak, Karol Głąb - 400m, Szymon Kubara, Robert Tomasik, Jakub Bojanek - 1500m, Sebastian Ikrzak, Jakub Szycowski - skok w dal, Wiktor Bednarz, Bartosz Smaga -pchnięcie kulą, SZTAFETA 4x100m: Konrad Czapla, Arkadiusz Bożek, Kacper Grabowski, Sebastian Ikrzak

Galeria zdjęć
WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2017/2018
SAMORZĄD

Zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły 9 października odbyły się wybory nowego Samorządu Uczniowskiego. Tego dnia miała miejsce jednodniowa kampania wyborcza. Wszyscy kandydaci, na plakatach prezentowali swoje postulaty. Dzięki tym działaniom każdy uczeń nie miał wątpliwości, na kogo oddać swój głos. Samorząd Uczniowski jest organem przedstawicielskim społeczności uczniowskiej, powołanym w celu współdziałania z Dyrektorem szkoły, Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców. Reprezentuje interesy wszystkich uczniów.

SKŁAD NOWEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
Przewodniczący - Kacper Kwiecień - klasa II C
zastępca – Kinga Gardas - klasa II A

CZŁONKOWIE SAMORZĄDU
1. Jakub Dyczko - klasa II D
2. Nikodem Jedynak – klasa I A
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY OWOCNEJ PRACY!

Galeria zdjęć
WYCIECZKA DO WLOCH
WYJAZDY

Zapraszamy uczniów do udziału w 7 - dniowej wycieczce do WŁOCH POŁUDNIOWYCH, która odbędzie się od 26.05 do 1.06.2018 roku. Będziecie mieli okazję zwiedzić wiele pięknych miejsc we Włoszech takich jak: Orvietto, Wezuwiusz i Pompeje, Pola Flegrejskie i Sorrento. Godzinny rejs statkiem wokół wyspy Capri połączony będzie z podpłynięciem do kilku wybranych grot i przepłynięciem pod słynnymi formacjami skalnymi Faraglioni. Znajdziemy też czas na odpoczynek i plażowanie, a także zwiedzimy stolicę Capri, do której przejedziemy kolejką linową. Będziemy zwiedzać niezwykłe miasto Neapol i Monte Cassino. Zwiedzanie Rzymu i Watykanu na pewno pozostawi niezapomniane wrażenia. Gwarantujemy cudowną pogodę, wspaniałą atmosferę i wiele atrakcji. Pozostało jeszcze 14 miejsc. Nie odmawiajcie sobie takiej przyjemności!!! Zgłoszenia w sali 93.

Jolanta Cholewka

WOLONTARIAT - JURASSIC FOREST RUN 2017.10.08
PROJEKTY

Godzina 7.45 w niedzielę wszystkim kojarzy się ze "smacznym" snem. A jednak 30 osobowa grupa wolontariuszy w dniu 8 października 2017 r. odbyła już odprawę w Hotelu Fajkier przed zawodami Jurassic Forest Run. Mimo deszczowej pogody uczestnicy dopisali, a impreza dopięta na ostatni guzik. Jak zawsze super przygotowana trasa, bardzo dużo nagród, uśmiechy kibiców i my wolontariusze. Miło było słuchać pochwał i przyjmować gratulację za wspaniały doping na trasie i rzetelną pracę. Dziękujemy za zaproszenie do współpracy państwu Grzegorzowi i Monice Maciąg!!!

Opiekun wolontariuszy: Joanna Dziechciarz - Duda

Galeria zdjęć
KONSULTACJE 12.10.2017
INNE
O G Ł O S Z E N I E

Dyrekcja ZSO I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu informuje o konsultacjach indywidualnych dla rodziców uczniów.Harmonogram indywidualnych konsultacji
SZCZĘŚLIWE NUMERKI
SAMORZĄD
Wylosowane szczęśliwe numerki na najbliższe dni:Poniedziałek (09.10) - 25

Wtorek (10.10) - 21

Środa (11.10) - 4

Czwartek (12.10) - 24

Piątek (13.10) - 9


DNI Z PATRONEM SZKOŁY - PREZENTACJA 2
DNI Z PATRONEM SZKOŁY - PREZENTACJA 1
ODPRAWA WOLONTARIUSZY
INNE

Czas szybko leci...kolejny miesiąc szkoły, kolejne wolontariaty czas zacząć. Dziś odbyła się odprawa wolontariuszy, którzy będą obsługiwać trasę biegu Jurassic Forest Run. Dzięki współpracy z Hotelem Fajkier od kilku lat mamy przyjemność uczestniczyć w wolontariacie sportowym. Odprawę poprowadził pan Grzegorz Maciąg oraz opiekun grupy wolontariuszy pani Joanna Dziechciarz - Duda. Zapraszamy na zawody w najbliższą niedzielę do Lgoty Murowanej.

Galeria zdjęć
Strona 18 z 170 << < 15 16 17 18 19 20 21 > >>