STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Wrzesień 28 2020 15:03:41   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WICEMISTRZOSTWO ŚLĄSKA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
SPORT


16 kwietnia 2014r. w Zawierciu odbył się Finał Wojewódzki Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców. Nasi panowie zmierzyli się z drużyną z Mysłowic oraz Bielska Białej. Pierwszy mecz z Mysłowicami to bardzo wyrównana rozgrywka. Drużyny przez całe spotkanie walczyły „łeb w łeb”. Dopiero ostatnie minuty przeważyły szale zwycięstwa na stronę gości. Mecz zakończył się wynikiem 23:22.
Niestety naszej drużynie brakło nieco szczęścia, ale przyznać należy, że walczyli do końca z wielką ambicją i zaangażowaniem. Wygrana w drugim meczu z zespołem z Bielska Białej dała naszym zawodnikom ostatecznie II miejsce w turnieju, czyli WICEMISTRZOSTWO ŚLĄSKA w tej grze!!!

Warto również przypomnieć, że nasza drużyna w większości składa się z zawodników zawierciańskiego klubu Viret, a na co dzień trenują pod okiem Pana Mariusza Szczygła. Ich szkolnym opiekunem jest profesor Remigiusz Flak. A oto skład naszej „srebrnej” drużyny: Kamil Zbroiński, Daniel Wilk, Jakub Mierzejewski, Jakub Bzdęga, Damian Bojda, Oskar Sarna, Łukasz Rogulski, Bartosz Ibek, Artur Pelon, Michał Kozieł, Szymon Beliczyński.

W ostatnim czasie zakończyły się również rozgrywki półfinałowe szkół ponadgimnazjalnych w pozostałych grach zespołowych. Emocji było co niemiara, tym bardziej, że w aż pięciu uczestniczyli zawodnicy z naszej szkoły. A oto wyniki:
dziewczęta
PIŁKA SIATKOWA – IV MIEJSCE (opiekun Renata Wyderka)
KOSZYKÓWKA – III MIEJSCE (opiekun Renata Wyderka)
PIŁKA RĘCZNA – III MIEJSCE (opiekun Joanna Sierka)
Chłopcy
PIŁKA SIATKOWA – IV MIEJSCE (opiekun Remigiusz Flak)
PIŁKA RĘCZNA – I MIEJSCE !!! (opiekun Remigiusz Flak)

Za odniesione wyniki, wolę walki i emocje dostarczone kibicom dziękują nauczyciele, opiekunowie, trenerzy oraz szkolni koledzy.

AS