STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Czerwiec 02 2020 23:55:33   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ
SPORT

W ubiegły weekend 11-12.01.2014r. odbył się na hali przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego I Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii "dwójek", "trójek" oraz "czwórek ".

Patronat nad turniejem objął starosta zawierciański Rafał Krupa oraz prezydent miasta Zawiercie Ryszard Mach. Organizatorami imprezy byli: MKS „Dwójka” Zawiercie na czele z prezesem, panem Wacławem Gębarskim oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu.

W turniejowe szranki stanęło ponad 200 młodych siatkarek z całej Polski m.in. z Kołobrzegu, Białegostoku, Kłodzka, Krakowa, Tychów, Katowic, Zawiercia, Wieliczki. Nad bezpieczeństwem czuwali ratownicy medyczni ze współpracującego z naszym liceum Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA – Region IPA Zawiercie.

Cały turniej budził dużo pozytywnych emocji, jednocześnie przebiegał w duchu fair play. Zawody stały na wysokim poziomie, a dzieci pokazały, że już w tak młodym wieku gra w siatkówkę może sprawiać mnóstwo przyjemności.

Zapraszamy do galerii