STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Styczeń 17 2022 03:05:30   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
PODSUMOWANIE RYWALIZACJI SPORTOWEJ ZA R.SZK. 2012/2013
SPORT

We wtorek 22 października bieżącego roku w Sali sesyjnej zawierciańskiego Starostwa Powiatowego odbyło się uroczyste podsumowanie sportowej rywalizacji uczennic i uczniów powiatu zawierciańskiego w roku szkolnym 2012/2013.

Spotkanie organizowane przez Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego było okazją do wyróżnienia szkół i nauczycieli, których sukcesy sportowe są wynikiem systematycznej pracy uczniów i nauczycieli.

„Żerom” po raz kolejny zdystansował wszystkie szkoły powiatu wygrywając klasyfikację generalną
o Puchar Starosty.

Na uwagę zasługują wyniki klasyfikacji sportowej dziewcząt „ Żeroma” , które od dekady, jako jedyne z naszego powiatu notowane są systematycznie w klasyfikacji LICEALIADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO.

Największymi sukcesami sportowymi ubiegłego roku szkolnego na szczeblu wojewódzkim było zajęcie przez chłopców z „ Żeroma” V miejsca w biegach na orientację, VII miejsca w tenisie stołowym chłopców oraz VIII miejsca w rozgrywkach piłki plażowej dziewcząt. Sportowe sukcesy szkoły od lat widoczne są w klasyfikacji generalnej LICEALIADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO. W minionym roku dziewczęta zajęły XVI a chłopcy XX miejsce w klasyfikacji generalnej na najbardziej usportowioną szkołę województwa śląskiego.

Za sukcesami sportowymi uczniów„ Żeroma” stoją nie tylko zaangażowanie uczniów, ale również ich trenerów, opiekunów. W uznaniu za sportowe sukcesy uczniów oraz zaangażowanie w krzewieniu kultury fizycznej nagrodę Starosty Powiatu Zawierciańskiego otrzymała Pani mgr Joanna Sierka. GRATULUJEMY!