STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Październik 26 2020 20:36:03   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
AKCJA - POMÓŻ, PRZYTUL, POKOCHAJ PUPILA
INNE

„Pomóż, przytul, pokochaj Pupila”
W związku z nadchodzącą mroźną porą roku, po raz drugi w naszej szkole odbędzie się zbiórka wszelkiego pokarmu i niezbędnych rzeczy dla bezdomnych zwierząt, będących pod opieką fundacji „Do Serca Przytul Psa” w Myszkowie. Akcja odbędzie się w dniach 21-31.10.2013r.

Jeśli jesteś otwarty na pomoc bezdomnym zwierzętom i masz ochotę im pomóc, zapraszam do przyłączenia się do akcji. Pamiętaj, wspólnie możemy zdziałać więcej!

Dzięki fundacji w Myszkowie, pokrzywdzone zwierzęta uzyskują pomoc, nie tylko weterynaryjną, ale też mają zapewnione bezpieczeństwo, że nie zostaną już skrzywdzone.

Głównym celem akcji jest zbiórka wszelkiego pokarmu i rzeczy potrzebnych zwierzętom, takich jak: koce, ręczniki, miski, legowiska, smycze, obroże, zabawki itp. Akcja ma również swój drugi cel - przypomnienie o możliwości adopcji Pupila.
Jeśli chciałbyś/chciałabyś zaadoptować psa lub kota, będącego pod opieką tej Fundacji, zapraszam na ich stronę: www.facebook.com/doserca.psa lub na moją stronę, utworzoną na potrzebę zeszłorocznej akcji: www.facebook.com/PomozPrzytulPokochajPupila

Na tych stronach znajdziecie zwierzęta, które czekają na adopcję. Przy zamieszczonych zdjęciach znajdują się również informacje o pupilu wraz z numerem kontaktowym z Prezesem Fundacji lub wolontariuszem. Proces adopcji jest szybki i bezpłatny. Zwierzęta, które trafiają pod opieką Fundacji przechodzą zabiegi weterynaryjne, tj. odpchlenie, odrobaczanie, szczepienia, chipowanie i sterylizację lub kastrację. Biorąc takiego zwierzaka do siebie masz pewność, że jest on zdrowy.

W zeszłorocznej akcji udało nam się zebrać ok. 180kg psiej karmy i ok. 10kg karmy dla kotów oraz wszelkie koce, ręczniki i miski. Mamy nadzieję, że w tym roku również uda nam się pomóc!

Pokaż jak duże masz serce i przyłącz się do akcji!

B.M.