STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Grudzień 03 2021 11:54:08   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
RAJD NOCNY - ŁAPMY DUCHY
WYJAZDY

Powszechnie wiadomo, że dla uczniów I LO nie ma rzeczy niemożliwych, a prawdziwy Żeromiak nie boi się niczego. Dowodem na to jest udział uczniów naszej szkoły w rajdzie nocnym "Łapmy duchy", organizowanym przez Hufiec ZHP w Zawierciu, który odbył się 12/13.10.2013r.

Nic nie stało Żeromiakom na przeszkodzie w pokonaniu 20-sto km trasy z Podzamcza w Ogrodzieńcu do Łaz, gdzie na każdym kroku czaiły się leśne stwory i przeraźliwe zombie. Pod dowództwem prof. Joanny Sierki licealiści odważnie i wytrwale pokonali 9-cio godzinną drogę, wykonując przy tym wszystkie zadania, które stanowiły atrakcję podczas marszu.

Drużynę nazwaną "Żeromiacy" tworzyli Aleksander Wyderka, Patrycja Widawska, Nikola Niepsuj, Iga Federowicz, Weronika Marczyk, a także absolwenci szkoły Tomasz i Krzysztof Kiełbasa. Na mecie, która miała miejsce w Łazach zmęczeni, ale i zadowoleni uczestnicy mogli zrelaksować się i odpocząć w wodzie tamtejszego Parku Wodnego Jura. Drużyna, jako iż ukończyła rajd i wykonała wszystkie zadania, dostała medal i nagrody. Zawodnicy potraktowali to przedsięwzięcie jako bardzo ciekawą przygodę, z zamiarem kontynuowania jej przez kolejne lata.

P.W.

Park Wodny Jura przygotował dla każdego członka patrolu, który dotarł do mety 1 godzinną, bezpłatną wejściówkę na basen.
Wystarczy się zgłosić do kasy w Parku Wodnym Jura, podać hasło "uczestnika Rajdu Nocnego 2013" oraz swojE imię i nazwisko. Ten bezpłatny (1 godzinny) wstęp można wykorzystać do 31.12.2013 roku.

Ponadto zapraszam do obejrzenia filmiku z rajduZapraszamy do galerii