STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Czerwiec 03 2020 13:05:57   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
STYPENDIA
NAUKA

Uczniowie naszej szkoły - Angelika Koclęga (kl. IIe) i Kamil Lis (kl. Ic) - otrzymali stypendium w ramach projektu Nauka drogą do sukcesu na Śląsku - IV edycja.

„Nauka drogą do sukcesu na Śląsku - IV edycja" jest projektem systemowym Samorządu Województwa Śląskiego realizowanym przez Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu IX Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Działania 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałania 9.1.3 Pomoc stypendialna dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

Celem Projektu jest budowanie podwalin regionalnej gospodarki opartej na wiedzy poprzez wsparcie stypendialne potencjału edukacyjnego uczniów/uczennic szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów matematycznych, przyrodniczych i technicznych.

Kamil i Angelika będą poszerzali swoją wiedzę i umiejętności z zakresu nauk przyrodniczych poprzez udział w konkursach, olimpiadach, a także poprzez aktywny udział w zajęciach lekcyjnych oraz kołach zainteresowań.
Opiekunkami są Pani mgr Elżbieta Bigajczyk-Budak i Pani mgr Karina Surowiec.

Gratulujemy!!!