STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Styczeń 17 2022 02:21:00   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
SZLACHETNA PACZKA
SAMORZĄD

300 tys. osób: wolontariuszy, darczyńców i członków rodzin... to tegoroczna edycja SZLACHETNEJ PACZKI w ujęciu statystycznym. Wśród wolontariuszy i darczyńców znaleźli się również uczniowie i nauczyciele I LO. Jak co roku nie zawiedli i już po raz czwarty z wielkim zapałem przygotowali paczkę dla siedmioosobowej rodziny w potrzebie.

Wszystkich artykułów spożywczych, słodyczy, zabawek i innych było tak dużo, że na finiszu paczki okazaliśmy się darczyńcą dla jeszcze jednej rodziny :) - jak zwykle nie zawiedliście. Paczka to wielka praca - tu dziękuję wszystkim uczennicom ciężko pracującym ze mną na zapleczu.

Wsparcie finansowe uczniów klas 1a , 1b, 1c, 1e , 3d oraz nauczycieli umożliwiło zakup grzejnika do zalanej części mieszkania oraz pampersy dla małej Ani. Jesteście naprawdę wielcy! Dodatkowo do innych rodzin trafiły 2 lodówki i telewizor, a stosy ubrań zasilą nie tylko Paczkę, ale także wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Gołuchowicach.

Podziękowania należą się również tacie Marty za bezpłatne przewiezienie wszystkich artykułów do sztabu oraz uczniom klasy 2e i 3c za pomoc w pakowaniu - mięśnie pracowały ciężko :)

Dziękuję... i do następnego spotkania ze Szlachetną Paczką!

Ps. Nasze dwie uczennice Marta Drabek i Magdalena Klisiak z klasy 3c były wolontariuszkami akcyjnymi, to one kwalifikowały rodziny do Paczki i były zawsze gotowe do pomocy rodzinom jak i w sztabie, dziewczyny GRATULACJE!

Marta Skrzypiciel