STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Październik 26 2020 19:50:15   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
DZIEŃ CHŁOPAKA
INNE

Tego dnia każdy chłopak był jakby weselszy, bardziej uśmiechnięty. Czyżby dziś był rozgrywany jakiś ważny mecz? A może wieczorem na TVNie miały lecieć „Gwiezdne Wojny”?

Nic z tych rzeczy. Odpowiedź jest prosta - Dzień Chłopaka. Uczniowie nie mogli się wręcz doczekać, aż dostaną jakiś słodki upominek czy też miłą pamiątkę od swoich klasowych dziewczyn.

Nudna lekcja historii stawała się udręką, a na matematyce, zamiast obliczać miejsca zerowe funkcji, nasze męskie grono bujało w obłokach i rozglądało się w poszukiwaniu poszlak i tajemniczych zachowań dziewczyn.

W końcu nadszedł ten długo oczekiwany moment, gdy płeć piękna w dziwnych okolicznościach nie zjawiła się na godzinie wychowawczej czy religii, i wróciła po 15 minutach z dwiema reklamówkami o wiadomej już wszystkim zawartości.

Potem już wystarczyło tylko wysłuchać standardowej regułki i zdrowiu i szczęściu (no dziewczyny, długo jeszcze!?) i już można nacieszyć się długo oczekiwanym prezentem. Oczywiście nasi silni i odważni mężczyźni w tym szczególnym dniu byli nietykalni przez złowrogich nauczycieli- no jak to tak, a ich święto!? Rzeczą niemożliwą było wzięcie ich do odpowiedzi, czy też, o zgrozo, zrobienie niezapowiedzianej kartkówki.

Na drugi dzień wszystko się zmieniło. Uśmiechy zniknęły, spiski dziewczyn z dnia poprzedniego zostały rozszyfrowane, a nasi pilni uczniowie siedzieli pod klasą z książką do matematyki i przygotowywali się do lekcji. Tylko z czego tu się uczyć, o czym to była wczorajsza lekcja? Hm… chyba trzeba spytać dziewczyn.

Dzień Chłopaka w klasie IIIc relacjonowała
Marta Drabek, kl. IIIc

Fotki z Dnia Chłopaka w klasach:IIIc, IIa i IIIb