STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Listopad 29 2021 22:49:55   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
KRĘPA - OGRODZIENIEC, PIESZA WYCIECZKA IIB
WYJAZDY

Czerwcowa pogoda niestety nas nie rozpieszcza... a właściwie to rani mokrymi kroplami zimnego deszczu! Jednak nikt i nic nie jest w stanie przeszkodzić w planach Żeromiakom.
BO MY ZAWSZE RADĘ DAMY!

Klasa IIB udała się na na wycieczkę, 13 czerwca (dobra data). Nie był to Kraków, Wrocław czy Zakopane, ale malownicze miejsce na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, położone w zacisznym lesie, otulone śpiewem skowronków ;) KRĘPA-OGRODZIENIEC.

Na miejscu zbiórki stawiliśmy się wszyscy. Przygotowani wzorowo. Ciepłe kurtki, polary, wygodne obuwie (kaloszki Witaska prezentowały się uroczo :)) i obowiązkowo parasole.

Zwartym ruchem podążyliśmy z miejsca zbiórki do celu. Drewniane altanki a w zasadzie jedna wielka altana mieszcząca 25 osób z drewnianymi ławami i wielkimi stołami z wielkim dachem - to właśnie to czego było nam trzeba!

Pogoda dalej dawała nam w kość jednak wszechobecna głodomorra nie dawała nam spokoju i wyszliśmy na pojedynek z deszczem. Nasi klasowi bohaterowie spisali się na medal! Szanse na rozpalenie ogniska były nikłe, ale nie dla naszych kolegów! Tak szybko nie dali za wygraną. Determinacją i chęciami można góry przenosić! Po 10minutach mieliśmy ognisko jak się patrzy! ;)

Ogień rozjaśnił nam umysły, a przyciemnił kolor kiełbasek, które po upieczeniu rozpływały się w ustach.
Po sytym posiłku i chwili odpoczynku nadszedł czas na spalanie kalorii.

Profesor Malec zarządziła mecz! I to jaki! Sugerując się wczorajszymi emocjami po raz drugi oko w oko stanęły naprzeciwko siebie drużyny reprezentacji Polski i Rosji. Jednak nie na warszawskim stadionie a na ogrodzienieckiej kostce brukowej.

W skład polskiej drużyny wchodzili:
1.Paweł Czernek
2.Joachim Kopcik
3.Marlena Kozłowska
4.Kamil Leśniak

W skład rosyjskiej:
1.Krzysztof Rauk
2.Mateusz Gajek
3.Alicja Kończyk
4.Karolina Woźniak

Wynik był nieco inny niż we wtorek ale widać, że nasza drużyna jest coraz lepsza. Dzięki dopingowi i wspaniałym komentatorkom (Oli i Adze) nasi ustrzelili 4 punkty! Wymarzony rezultat. Rosjanie ustrzelili tylko jednego gola. Wychowawczyni podbiła nasze serca wcielając się w bramkarza. Jej obrona powala na łopatki tak, jak obrona Tytonia i Szczęsnego. Doskonale sprawdziła się na stanowisku. Jednogłośnie uważamy, że Smuda powinien w końcu wprowadzić zmiany, a w sobotę na bramce stanąć powinna... ;)

Nasz entuzjazm udzielił się pogodzie, bo zza chmur zaczęło przedzierać się słońce.
Rytualnym podsumowaniem były wspólne zdjęcia. Wycieczka udała się w 100%.
Zadowoleni, że mogliśmy spędzić miło dzień, wróciliśmy do domów.

Dziękujemy wych. D.Malec oraz prof. M.Skrzypiciel.

Milena W. ;)

Zapraszamy do galerii