STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Październik 26 2020 20:15:44   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
GAZETA SZKOLNA 'STEFAN'
INNE

Kolejny numer Stefana !!!

Z przyjemnością, drodzy czytelnicy, oddajemy w Wasze ręce kolejny numer gazety szkolnej Stefan. Mimo szalonej mody na odchudzanie i diety, Stefan poszedł w innym kierunku i pobił rekord swojej tuszy. Piętnasty numer naszej gazety to aż 60 stron do czytania w piękne wiosenne wieczory.

W kwietniowym wydaniu poczytacie między innymi o zmaganiach Roksany Srokosz, by zdobyć indeks Wydziału Psychologii Uniwersytetu Opolskiego (zakończonych pełnym sukcesem!). Justyna Kowalczyk napisała o Justynie Kowalczyk… Znajdziecie tematy poważne i te całkiem błahe. W horoskopie chińskim sprawdzicie czy jesteście świnią czy małpą? Znajdzie się coś dla pasjonatów filmu i muzyki i amatorów sportu. Maturzyści odnajdą pełne nadziei życzenia na trudny czas egzaminów (trzymamy kciuki!). Dla miłośników komiksu mamy fotostory i klasyczne scenki komiksowe. Jednym słowem jest co czytać. Poza tym po raz pierwszy planujemy zamieścić aktualny numer gazety na internetowej stronie szkoły, tak aby wszyscy mieli dostęp do artykułów pisanych przez waszych kolegów.

Ps. 1. Przypominamy, że można udać się do czytelni szkolnej i tam oddać się lekturze Stefana.

Ps. 2. Jak zwykle zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby wyżyć się dziennikarsko. Zespół redakcyjny czeka na Ciebie. (sala 75, prof. Małgorzata Zrebny)

M.Z.

Tu zobaczysz całą gazetę 'Stefan'