STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Lipiec 07 2020 08:45:37   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
LAUREATKA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O RODZINIE
NAUKA

Roksana Srokosz, uczennica klasy II A została Laureatką Olimpiady Wiedzy o Rodzinie (22.03.2012).

Dzięki temu prestiżowemu osiągnięciu nie musi już martwić się o swoją naukową przyszłość. Otrzymała bowiem miejsce na wydziale, który sama wybierze spośród: psychologii, socjologii lub nauk o rodzinie ze specjalnością - kurator sądowy.

Jednakże do zwycięstwa prowadziła długa droga, którą Roksana przeszła wzorowo. Na miarę studenta opracowała narzędzia badawcze w postaci ankiet, przeprowadziła je i dokonała ewaluacji. Ukończyła z wyróżnieniem dwa kursy, napisała autorską bajkę oraz wzruszający wiersz, wzorcowo przygotowała dwie prezentacje multimedialne. Ponadto przeczytała wiele pozycji bibliograficznych.

Zachęcam innych uczniów, aby poszli w ślady Roksany i w przyszłym roku wystartowali w tych psychologicznych potyczkach. Zobaczycie, że warto sprawdzić nie tylko swoją wiedzę, ale i odporność na stres, który każdemu zawodnikowi towarzyszył od momentu przekroczenia progu Uniwersytetu Opolskiego. Rektor Uniwersytetu mawia: "Miarą człowieka jest nie to co o sobie mówi, ale to, co w pokorze sobą reprezentuje" - te słowa potwierdziła nasza Roksana.

Opiekun Katarzyna Zemła