STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Maj 26 2020 03:28:12   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O RODZINIE
NAUKA

"Wszyscy już jesteście wygranymi, bo macie punkty na studia i należycie do szkolnej elity, która dziś tutaj na Uniwersytecie Opolskim, reprezentuje swoje licea"- tymi słowami przywitał zawodników Rektor Uniwersytetu Opolskiego, podczas otwarcia eliminacji okręgowych VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie.

Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że zagadnienia psychologiczne im nie straszne, są w stanie pojąć doktrynę behawiorystyczną i rozwój miłości wg teorii profesora Wojciszke. Opiekunem merytorycznym grupy jest prof. Katarzyna Zemła.

Aż 6 osób z I LO przeszło pomyślnie pierwszą część eliminacji okręgowych: Mateusz Saczyński, Julia Stuła, Paulina Zynek, Aleksandra Słodek, Roksana Srokosz, Marta Czarnomska.

Finalistką została Roksana Srokosz, uczennica klasy II A.

W niedługim czasie, ponieważ już 21 marca zaprezentuje na Uniwersytecie dwie swoje prezentacje. Teraz przed nią czas na pracowite przygotowania, w których wspierana będzie przez rodzinę i prof. Zemłę. Cała społeczność uczniowska trzyma za Ciebie kciuki, pokaż na co stać uczennicę z Żeroma. W powiecie zawierciańskim jesteśmy jedyną szkołą, która podjęła "rękawicę" i walczyć będzie do ostatniej kropli krwi.