STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Listopad 29 2021 22:19:10   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZWARDOŃ 2012
WYJAZDY

W tym roku wyjątkowo liczną grupą odwiedziliśmy kultową już miejscowość Zwardoń, gdzie uczniowie naszej szkoły co roku zażywają białego szaleństwa. Tym razem nie mogliśmy narzekać na brak śniegu, a wręcz przeciwnie było go w nadmiarze (zdjęcie auta). Na miejsce dojechaliśmy wygodnym autokarem, więc nie musieliśmy siłować się z bagażami na peronie, lecz nie ominęło nas podejście pod nasz zwardoński Mount Everest, na którego szczycie znajduje się rezydencja pana Dziergasa.

Już w pierwszym dniu zaliczyliśmy lokalna górkę, ale ostra jazda zaczęła się dopiero nazajutrz na Wielkiej Raczy. Warunki na stoku były wyśmienite i chyba nikt nie mógł czuć się zawiedziony. Wieczorami porywały nas emocjonujące...

... rozgrywki w Jengę (33 piętra!) oraz inne gry planszowe. Wbrew pozorom to potrafi czasami dostarczyć nie mniej adrenaliny niż zjazd z czarnej trasy. Ale, moi drodzy, nie myślcie, że tylko tak spędzaliśmy wolny czas… zapewnialiśmy sobie szeroki wachlarz rozrywek, których zazwyczaj się doświadcza na obozach sportowych. Kto był ten wie.

Oprócz tego, na pewno nie skłamię jeśli powiem, że większość z nas doświadczyła także zakwasów w mięśniach, o których do tej pory nawet nie mieliśmy pojęcia, że istnieją. No i co tam jeszcze… łóżka były wygodne, obiadki niezłe i takie tam.

Przepraszam, ale muszę kończyć, bo zbliżamy się do Zawiercia. Tak, to całkowicie świeża relacja, prosto z autokaru. Nie, nie chciało mi się tego pisać. Tak, zmusili mnie. Ale to teraz nie jest ważne, teraz czekamy na następny zwardoński wyjazd, już jako, miejmy nadzieję, absolwenci Żeroma.

M.M.

PS. Tegoroczny wyjazd narciarski trwał od 20 do 25 lutego.

Zapraszamy do galerii