STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Listopad 29 2021 23:02:18   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
IIE - WYJAZD DO KRAKOWA
WYJAZDY

We wtorek 29.11.2011r. nadszedł długo oczekiwany dzień przez szaloną II e ;) Rankiem, o godzinie 9.30 zebraliśmy się przed Miejskim Ośrodkiem Kultury w Zawierciu by wybrać się na wycieczkę do Krakowa. Po odliczeniu każdego z nas zajęliśmy miejsca w autokarze i wyruszyliśmy w krótką, ku naszemu zdziwieniu, trwającą zaledwie godzinę podróż.

Przed obejrzeniem spektaklu, który był główną atrakcją wycieczki, nasze opiekunki, Pani Profesor Zemła oraz Pani Profesor Wizor oprowadziły nas po najsłynniejszych uczelniach Krakowa. Następnie wybraliśmy się na Wawel by odwiedzić zionącego ogniem smoka wawelskiego oraz uwiecznić nasz niezapomniany wyjazd.

Kolejnym punktem naszej wycieczki był rynek z piękną, ogromną choinką, która wywarła na nas wszystkich duże wrażenie. Niestety podczas spaceru po Krakowie nasz drogi kolega Karol zgłodniał, dlatego postanowiliśmy coś przekąsić i szybko udaliśmy się do Galerii Krakowskiej. Oczywiście miejsce to stanowiło kluczowy punkt dla dziewcząt i wzbudziło to w nas zadowolenie. Jednak dla naszych chłopców nie było to tak zachwycające.

Po zakupowym szaleństwie oraz napełnieniu swoich brzuszków z radością udaliśmy się na znakomity, pełen humoru spektakl pt. „Mayday”, który zdecydowanie jest godny obejrzenia. Niestety wszystko ma swój początek i koniec, dlatego po spektaklu z uśmiechem na twarzy wyruszyliśmy w podróż do domu. Około godziny 20 dotarliśmy na miejsce.

I tak nasza niezwykle udana wycieczka dobiegła końca. Dziękujemy bardzo Pani Profesor Zemła za zorganizowanie nam tak mile spędzonego czasu oraz naszej Pani Profesor Wizor za sprawowanie nad nami opieki i czekamy na kolejny, mamy nadzieję, że równie udany wyjazd :)

Zapraszamy do galerii