STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Październik 26 2020 19:59:31   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
PIERWSZA NOC FILMOWA - ŻEROMFILM
INNE

OGŁOSZENIE

Samorząd Uczniowski, dyrekcja i nauczyciele I LO informują, że dnia 16 grudnia 2011r zorganizowana zostanie w naszej szkole Pierwsza Noc Filmowa „Żeromfilm 2011”.

Impreza skierowana jest wyłącznie do uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców, ma ona charakter edukacyjny, a jej celem jest zapoznanie uczniów z perłami kinematografii światowej na przestrzeni dziejów. Przewiduje się, że odbędzie się ona między godz. 19.00 w piątek, a godz. 7.00 w sobotę.

Warunkiem uczestnictwa w w/w imprezie będzie przedłożenie zgody rodziców (druk do pobrania na stronie szkoły) oraz kupienie biletu wstępu. Za pieniądze zgromadzone ze sprzedaży biletów wstępu zostanie zakupiona kawa, herbata oraz drobne przekąski dla uczestników imprezy. W godzinach 20.00 – 23.00 dodatkowo czynny będzie szkolny sklepik. Ze szczegółowym programem zapoznać się można na internetowej stronie szkoły oraz plakatach informacyjnych.

Informacji udzielają również: mgr Joanna Sierka, mgr Danuta Malec, Igor Wieczorek klasa - IIF, Katarzyna Sierka - klasa IIIB i Tomasz Kiełbasa - klasa IIIB.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w Pierwszej Nocy Filmowej - Żeromfilm 2011. Mamy nadzieję, że tego typu spotkania na stałe zagoszczą w naszej szkole!

Samorząd Uczniowski, dyrekcja i nauczyciele I LO

Ps. Organizatorzy proponują zabrać ze sobą śpiwór i...poduszkę oraz duuuuuuuużo mocnej kawy :)


Zobacz plakat