Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
SUKCES W TENISIE STOŁOWYM - I MIEJSCE W KATEGORII CHŁOPCÓW
SPORT

SUKCES W TENISIE STOŁOWYM - I MIEJSCE MĘSKIEJ DRUŻYNY I LO

W hali OSiR III w Zawierciu odbyły się drużynowe zawody w tenisie stołowym o Mistrzostwo powiatu szkół ponadgimnazjalnych - oddzielnie w kategorii chłopców i dziewcząt (24.10.2011).

Zawody te zaliczane są do punktacji łącznej o Puchar Starosty Zawierciańskiego. W zawodach wzięło udział 20 trzyosobowych drużyn szkolnych w kategorii dziewcząt / 9 / i chłopców / 11 /, tj. 60 uczniów z naszego powiatu.

Zawody rozgrywane były indywidualnie, do punktacji drużynowej, systemem do dwóch przegranych spotkań.Wśród dziewcząt nasz zespół w składzie: Barbara Kozieł, Natalia Nikolin i Katarzyna Machura zajął IV miejsce.

Wśród chłopców - po roku przerwy - na pierwsze miejsce drużynowo powrócił Żeromski, którego uczniowie: Michał Paszkiewicz, Krystian Tokarski, zajęli indywidualnie pierwsze dwa miejsca. Trzeci reprezentant naszej drużyny Patryk Majka zajął - XVI miejsce.

W zawodach rejonowych nasz powiat reprezentować będą najlepsze szkoły; w kategorii chłopców - Żeromski, w kategorii dziewcząt - Szczekociny.

Zawody rejonowe już 2 listopada 2011r. w LO. im. gen. H. Sucharskiego w Myszkowie.