STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Październik 26 2020 20:41:26   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - AKADEMIA
INNE

14 października – Dzień Edukacji Narodowej.
Co zabawne, świętujemy go nieco na przekór, bo akurat w tym dniu się nie uczymy. (Podobnie zresztą jak Święto Pracy świętuje się niepracowaniem.)

Ubrani w bardziej białe bluzki niż zwykle, przybyliśmy do szkoły w radosnych nastrojach, by złożyć życzenia gwiazdom dzisiejszego dnia – naszym nauczycielom. Zgodnie z miłym zwyczajem wręczyliśmy im kwiaty i słodkości w geście podziękowania i uznania dla ich wkładu w naszą naukę oraz wychowanie.

Akademię przygotowała klasa IIE pod przewodnictwem pani profesor Wizor. Przedstawienie zostało zdominowane przez występy wokalne. Głosem czarowała Malwina Janowska z klasy IIID, następnie zostaliśmy zaskoczeni niespotykaną barwą głosu Tomasza Kiełbasy z klasy IIIB. Ale w sumie o takich rzeczach nie da się pisać, to trzeba po prostu usłyszeć. Swoje umiejętności zaprezentował także zespół, o jakże wymownej nazwie: Wściekłe Bizony(*). Chłopcy w czerni poczęstowali nas trochę mocniejszym brzmieniem. Widać, że na scenie czują się doskonale. Miło było patrzeć na jakże energicznego perkusistę. Od razu da się zauważyć, że czerpie przyjemność z tego co robi. To wspaniałe.

Relacjonowali: Monika, Kasia i Piotrek

(*) Drobne sprostowanie od aDM... Wściekłe Bizony to jedynie tymczasowy pseudonim sceniczny nadany przez autorów powyższego newsa. Grupa w rzeczywistości nazywa się CBA, czyli Crazy Badgers Attack.


Zapraszamy do galerii