STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Czerwiec 05 2023 12:00:51   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
COMENIUS THANK YOU
COMENIUS

Projekt Comenius "Jesteśmy tacy różni - mimo to tacy sami" już za nami. Prof. Joanna Pencak - koordynatorka strony polskiej - zamyka dzisiaj przeszło dwuletni okres zaangażowania w projekt. Szkoda... bo choć pracy było mnóstwo, to jednak satysfakcja ogromna. Wielu poznanych ludzi, dziesiątki zwiedzonych miejsc w całej Europie, a nawet w Azji i dużo zdobytej wiedzy o naszych partnerach, ich kulturze, obyczajach, systemach szkolnictwa - to tylko cząstka tego, co zyskaliśmy. Nie sposób wymienić wszystkich działań, w które zaangażowani byli zarówno uczniowie jak i nauczyciele.

Na ostatnim spotkaniu w Rydze wręczyliśmy wszystkim szkołom biorącym udział w projekcie pamiątkowe broszurki, w których zostały umieszczone zdjęcia ze wszystkich poprzednich, międzynarodowych spotkań oraz wiersze uczniów i nauczycieli - efekt warsztatów poetyckich trzech szkół. Zapraszamy do lektury :)

COMENIUS
THANK YOUOgromnie dziękujemy również prof. Joannie Pencak za jej pracę i zaangażowanie. Projekt "Jesteśmy tacy różni - mimo to tacy sami" był już drugim realizowanym przez panią prof. w naszej szkole tego typu przedsięwzięciem. Dlatego liczymy na to, że być może kiedyś, za jakiś czas, znowu będziemy mieć szansę uczestniczenia w programie Comenius.

aDM