STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Październik 26 2020 19:27:50   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011
INNE

Dziś pożegnaliśmy "stary" rok... szkolny. Były kwiaty, życzenia, akademia itd. itp. Poniżej kilka słów od Moniki - naszej dziennikarki.Nie wierzyłam, że przejdę przez ten most…

A jednak.

22.06. - Witajcie po radosnej stronie tęczy! Jest pięknie. Słońce świeci 24-karatowym złotem, a w powietrzu unosi się delikatny zapach przygody. Wakacje. Jedyny czas w roku, w którym mamy więcej praw niż obowiązków. Jestem pewna, że niejedna osoba myślała o dniu letniego przesilenia już we wrześniu.

Po całorocznym wysiłku, namiętnych romansach z historią, matematycznych uniesieniach i flirtach z językami, możemy w końcu zamknąć podręczniki na całe dwa miesiące. Bez wątpienia zasłużyliśmy na odpoczynek. Nie zapominajmy, że nie tylko my. Śmiem przypuszczać, że nasi nauczyciele również czekali na wakacje. Wszystkim członkom ciała pedagogicznego życzymy udanego wypoczynku i wspaniałych wakacyjnych wrażeń.

W ostatnim dniu szkoły zebraliśmy się wszyscy na hali sportowej na uroczystym zakończeniu. Część artystyczną poprzedziły przemówienia Pana Dyrektora, Starosty i przedstawicieli Samorządu Szkolnego. Rozdane zostały nagrody i wyróżnienia. Emocje niezmiennie wzbudza statystyka podsumowująca miniony rok szkolny, dotycząca frekwencji i wyników w nauce poszczególnych klas. W tym roku najwyższą średnią, a także frekwencją może poszczycić się klasa 1e.

Tym razem akademię na zakończenie roku przygotowała klasa 1f pod przewodnictwem pani profesor Aleksandry Stoleckiej. Dziękujemy za nieco rozrywki na początek wakacji.

I tak… świadectwa rozdane, książki do biblioteki oddane, kwiaty wręczone, podziękowania poczynione iii… do zobaczenia Żeromie :)

Monika M.

Zapraszamy do galerii