STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Styczeń 16 2021 22:44:23   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
COMENIUS - SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE PROJEKT
COMENIUS

Dzisiaj (01.06) miało miejsce spotkanie uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli uczestniczących w programie Comenius. Tak naprawdę chyba dopiero dziś uświadomiliśmy sobie, jak wiele było różnych działań - wyjazdów, spotkań, prezentacji, konkursów - związanych z projektem. Ile pracy i zaangażowania włożyliśmy w projekt i jak wielką wiedzę zdobyliśmy na temat partnerskich krajów. Sympatycznej atmosferze spotkania towarzyszyły również pyszne słodkości :), kawa i herbata.

Ostateczne podsumowanie projektu ukaże się nieco później na naszej stronie, bo przed nami jeszcze jeden, ostatni wyjazd na Łotwę, który ma być finałem ciekawej przygody pt. Comenius.
aDM

Zapraszamy do galerii


I jeszcze... kilka słów od Kasi

Zebraliśmy się wszyscy tego upalnego popołudnia, aby podsumować naszą dwuletnią pracę, powspominać wszystkie te niesamowite wycieczki po Europie i sukcesy... w końcu to nasza koleżanka – Marlena Podsiadło – wygrała konkurs na logo projektu, a zespół naszych szkolnych śpiewaków wyśpiewał nam drogę do zwycięstwa hymnem „We are so different but we are the same” stworzonym przez Tomka Kiełbasę oraz Magdalenę Panasewicz. Samych prezentacji zrobionych przez naszych uczniów i nauczycieli było aż 54! Wysiłek się opłacił, byliśmy jedną z bardziej zorganizowanych grup biorących udział w projekcie.
Program, w którym uczestniczyła nasza szkoła był jednym z największych projektów realizowanych w ostatnim czasie. Uczestniczyło w nim aż 8 krajów (10 szkół): Grecja, Litwa, Łotwa, Polska, Portugalia (2 szkoły), Rumunia (2 szkoły), Turcja, Włochy. Dzięki uczestnictwie w Comeniusie mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się wymienionym krajom, ale przede wszystkim zobaczyć co nas łączy, a co dzieli.
Jedno jest pewne, nie udałoby się nam to wszystko gdyby nie nasza wspaniała koordynatorka mgr Joanna Pencak, która dzielnie nad nami czuwała, w momentach kryzysu goniła do roboty i robiła wszystko co w jej mocy, żeby się udało.

DZIĘKUJEMY!

Kasia S.