STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Listopad 29 2021 22:12:39   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
1D, WYCIECZKA W TATRY
WYJAZDY

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany przez nas dzień - wyjazd na wycieczkę klasową w Tatry... aż 3 dni! Po wyczerpującej podróży (04.04) dotarliśmy do naszego osobistego "Hiltona" w malowniczym Białym Dunajcu. Atrakcją tego dnia był wjazd na Gubałówkę, któremu towarzyszyła słoneczna pogoda. Tych kilka promieni słonecznych rozświetliło nasze blade lica i spowodowało masowe zrzucanie kurtek i bluz. Potem czekał na nas jeszcze niesamowity zjazd wyciągiem krzesełkowym z Butorowego Wierchu oraz odprężający spacer po Krupówkach.

Po tak wspaniale zorganizowanym czasie powróciliśmy do noclegowni, mile spędzając resztę dnia. Pierwszy poranek w górach rozpoczęliśmy wykwintnym śniadaniem. Następnie udaliśmy się do Doliny Strążyska gdzie czekały na nas cudowne widoki, śliskie kamienie i śnieg… Gdy zakończyliśmy fascynującą wędrówkę pojechaliśmy na obiad do pizzerii „Adamo”, później zaliczyliśmy jeszcze poobiedni spacer po Krupówkach i powrót na miejsce zasłużonego odpoczynku.

Wieczorem czekał na nas jedyny w swoim rodzaju konkurs; podzieleni na grupy - w każdej ekipie miał być przynajmniej jeden chłopak - charakteryzowaliśmy przedstawicieli płci "pięknej" na postać z filmu lub osobę medialną. Naszymi kandydatami byli: Merlin Monroe (Mateusz Myrta), Edward Nożycoręki (Jakub Rosikoń), Syren (Michał Piec), Joanna Krupa (Patryk Dusza). Nasi bohaterowie przeszli test na inteligencję. Zadawane pytania, przyznam, nie zawsze były łatwe, ale i odpowiedzi padały ciekawe, np. na pytanie skierowane do Joanny: "Ile wynosi obwód równika? " padła odpowiedź:"40km". Jednak chłopcy wspaniale wczuli się w role.

Zwyciężczynią konkursu została Joanna Krupa (Patryk), a test na inteligencję wygrał Edward Nożycoręki (Kuba).
Nagrodę główną ufundowała nasza Pani Profesor Sawa, mianowicie wygrana grupa... i tu pozostawmy trzy kropki. Zaznaczmy jednak, że warto było powalczyć o główną nagrodę.

Ostatniego dnia, udaliśmy się do Doliny Białego, mieliśmy okazję zobaczyć wielką skocznię, na której skakali sławni skoczkowie narciarscy, w tym nasz medalista Adam Małysz. Ostatnie godziny w górach, spędziliśmy na Krupówkach oraz w znajomej pizzerii, po czym wyjechaliśmy z Zakopanego.

Czekamy na kolejną wycieczkę za rok!:)

Jola Pokora

Zapraszamy do galerii