STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Październik 26 2020 20:40:34   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
SPOTKANIE Z PISARKĄ MARTĄ FOX
INNE

W Filii nr 2 Biblioteki Miejskiej w Zawierciu 19 września odbyło się spotkanie autorskie z Panią Martą Fox, poetką, eseistką, dziennikarką oraz autorką ponad 40 książek dla młodzieży i dorosłych. W spotkaniu brało udział 16 uczniów I LO.
Pisarka w swoich utworach dotyka problemów o tematyce rodzinnej, młodzieżowej, ukazuje nowoczesny, partnerski model rodziny, pisze także o nadużyciach w rodzinie oraz o miłości.
Marcie Fox towarzyszył Artur Gotz - aktor i wokalista, tytułowy bohater powieści "Idol". To powieść o dojrzewaniu w dobie kultu ciała i o tym, jak trudno szukać miejsca w życiu, gdzie każdy chciałby zabłysnąć i odnieść sukces. Pan Artur wykonywał swoje piosenki i przytaczał anegdoty ze swojego życia artystycznego.
Autorka szybko nawiązała kontakt z młodzieżą i w bardzo ujmujący sposób opowiedziała o swej pracy twórczej. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali także fragmentów powieści " Idol". Nie zabrakło wielu ciekawych pytań, na które Marta Fox udzieliła wyczerpujących odpowiedzi.

GALERIA ZDJĘĆ