STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Październik 28 2021 21:46:38   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
KONKURS - ZABAWA - AMNESTY INTERNATIONAL
INNEZbliża się Dzień Kobiet, a także konferencja "Żermun", której głównym tematem jest w tym roku ochrona zdrowia. Z tej okazji Szkolna Grupa Amnesty International chciałaby zaprosić Was do wspólnej zabawy.
Zachęcamy do wykonania zdjęć, na których pojawicie się razem ze swoimi mamami, babciami, dziewczynami, przyjaciółkami, znajomymi - a może i nauczycielkami:)
Im zabawniejsze zdjęcie tym lepiej, pamiętajmy jednak, że wasza fotografia powinna promować prawa kobiet oraz zachęcać młodsze i starsze Panie do profilaktyki zdrowotnej (np. wykonywania badań profilaktycznych związanych z wykrywaniem raka piersi).
Możecie posłużyć się rekwizytami w postaci plakatów, "różowych wstążek" (symbol oznaczający walkę z rakiem piersi), "białych wstążek" (symbol związany z przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet)., "fioletowych wstążek" (dotycząca walki z rakiem szyjki macicy), itp.
Wierzymy w waszą kreatywność i poczucie humoru! Zdjęcia można przesyłać do niedzieli (5 marca) na adres email: zeromski3historia@gmail.com (bardzo proszę w emailu podać imiona i nazwiska oraz klasę osób widocznych na zdjęciach, jeśli są uczniami naszego liceum).
Zdjęcia posłużą do wykonania kolażu promującego ochronę zdrowia i praw kobiet. Zapraszamy i czekamy na wasze prace!