STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Grudzień 09 2022 02:57:04   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
FAMILIADA 2016
INNE
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Galeria zdjęć


VII FAMILIADA już za nami. 30 listopada z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS oraz podsumowania Kampanii "Postaw Na Rodzinę" we współpracy z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Zawiercie ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii panią Haliną Bulską - Sobusik "rozruszaliśmy" pół Zawiercia, ponieważ hasłem tegorocznej imprezy była SPORTOWA RODZINA. Drużyny z 14 szkół: podstawowych i gimnazjów, rywalizowały ze sobą w trzech etapach. Na początku rodziny zaprezentowały się w oryginalny sposób i przedstawiły familijny okrzyk. Oprócz konkurencji sportowych oraz rywalizacji wymagających dużego sprytu i refleksu, uczestnicy musieli wykazać się wiedzą związaną z HIV i AIDS i koligacjami rodzinnymi, które były głównym tematem rywalizacji. Do ich zadań należało m.in.: wykonanie z różowej bibuły spódniczki i taniec do " Jeziora łabędziego", sportowy slalom czy zbudowanie z balonów kulturysty... , przy którym było najwięcej zabawy i śmiechu! Pomysłodawcą całej imprezy i prowadzącą jest p. Joanna Dziechciarz - Duda, zaś oprawą artystyczną i techniczną całej uroczystości zajęła się p. Agnieszka Łączkowska. Młodzież I LO czuje się na scenie jak ryba w wodzie i znakomicie reprezentowała swoja szkołę!!! Jesteście niezawodni:)
Naszą imprezę swoją obecnością zaszczycili: Łukasz Konarski, Małgorzata Benc, Maria Utracka, Ewelina Sergiel - Błaszczyk, Maria Nocek. Zwycięską szkołą w tym roku okazało się Gimnazjum na 3 w Zawierciu, któremu serdecznie gratulujemy!!!
Dziękujemy wszystkim drużynom i dopingującym ich przedstawicielom szkół wraz z opiekunami za rewelacyjna zabawę. Czekamy na Was za rok!
Oprawa muzyczna:
Katarzyna Słowik, Wiktoria Szostak, Jakub Dyczko, Gabriela Roterman, Karolina Dzidowska, Gabriela Masłowska, Patrycja Janicka, Aleksandra Kciuk, Dawid Piasecki, Maciej Dusza, Patryk Potęmpski.
Oprawa artystyczna:
Klaudia Faferko, Maja Janus, Kinga Blachlińska, Aleksandra Kciuk, Gabriela Masłowska, Oliwia Janowska, Łukasz Pytlarz, Paulina Machura, Patrycja Stasiurka.
Wielkie podziękowania dla naszego sponsora Cukiernio - Kawiarni "Skała" - za pyszne pączki.