STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Październik 26 2020 20:05:31   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
DZIEŃ OTWARTY
INNE
Od 3 fotorelacja Dzień Otwarty


3 FOTORELACJA Z DNIA OTWARTEGO

Dziękujemy za super udany Dzień Otwarty!

W sobotę, 23 kwietnia 2016 roku, Żerom po raz kolejny otworzył swoje drzwi przed gimnazjalistami i ich rodzicami. Zebranych licznie przyszłych uczniów naszej szkoły powitała pani dyrektor Bożena Bańska oraz Samorząd Szkolny. W swych przemówieniach wszyscy podkreślali liczne atuty placówki.
W części oficjalnej nie zabrakło wokalnych i sportowych pokazów, kilku słów o rekrutacji oraz o kręconym w tym dniu filmie.Potem było już prawdziwe szaleństwo, pokazy w pracowniach przedmiotowych, konkursy, nagrody i inne atrakcje. Liczne wystawy, „żywa” lekcja historii, projekcje multimedialne, doświadczenia laboratoryjne, prace plastyczne oraz szereg gier – to tylko nieliczne niespodzianki przygotowane w tym dniu. Mamy nadzieję, że naszym gościom wszystko się podobało i… smakowało, bo oczywiście nie zabrakło też poczęstunku po trudach zwiedzania. Było „jedyne-takie ciastko Stefanek”, tosty, pizza, słodkości, popcorn, naleśniki i „Piróg Stefana” (serdeczne podziękowania firmie Virtu za wsparcie cateringowe Dnia Otwartego).
Jednocześnie gimnazjaliści brali udział jako aktorzy w pierwszej produkcji filmowej w Żeromie. Wkrótce zapraszamy na naszą stronę, aby obejrzeć efekty wspólnej pracy. Zapraszamy również do galerii zdjęć.
Gimnazjaliści! Do zobaczenia we wrześniu.