STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Czerwiec 05 2023 11:42:45   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WSPÓLNIE DZIECIOM 2015
INNE

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :-)


Wspólnie dzieciom!
Pod takim hasłem, 7 grudnia 2015 roku, odbyła się impreza mikołajkowa dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Gołuchowicach. Impreza ta była tym ważniejsza, że właśnie w bieżącym roku obchodzimy 15-lecie współpracy z gołuchowicką placówką dla dzieci niepełnosprawnych. Były paczki, były występy, były zawody sportowe, było malowanie twarzy, było mnóstwo innych atrakcji, duuużo jedzenia i jeszcze więcej radości ze strony obdarowanych, jak i organizatorów.

Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu imprezy wszystkim tym, którym uśmiech dziecka leży na sercu. Tym razem na dłoni swoje serca położyli między innymi: Centrum Rozwoju Lokalnego, Grupa IPA Region Zawiercie, Grupa Jura.pl, Football Academy Zawiercie, za co serdecznie dziękujemy.

Głównym organizatorem było oczywiście nasze liceum i wolontariusze z różnych klas, którzy zgłosili się, aby podarować swój czas dla podopiecznych SOSW. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczniom I LO za hojność okazaną w Dniu Kawy, bo dzięki temu mogliśmy dla każdego dziecka ufundować paczkę mikołajkową.

Od lat organizowane imprezy dla podopiecznych Ośrodka na stałe wpisały się w tradycję naszej szkoły. To ogromne zaangażowanie wielu roczników naszego liceum, dużo pozytywnych emocji. 15 lat to w końcu szmat czasu, ale oczywiście możemy obiecać, że współpraca będzie trwać dalej. Bo czy może być coś cenniejszego od podarowania innym uśmiechu?

MZ,MS,KS