STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Listopad 29 2021 22:22:22   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WYCIECZKA KL. IE I ID
WYJAZDY
02.06.2015 roku klasa IE wraz z klasą ID udała się na dwudniową wycieczkę do
Wisły. Z samego rana, pełni entuzjazmu wyruszyliśmy w drogę wraz z naszymi profesorkami: panią Aleksandrą Stolecką, Małgorzatą Dziwińską oraz Agnieszką Łączkowską.

Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od wejścia na Równicę, która wznosi się na wysokość 885 m.n.p.m. Niestrudzeni, zawędrowaliśmy do schroniska, gdzie odpoczęliśmy i przeczekaliśmy burze. Następnie pojechaliśmy do pensjonatu na obiad. Po południu udaliśmy się do centrum Wisły na spacer. Wieczorem wszyscy świetnie bawiliśmy się na dyskotece.

Drugiego dnia mieliśmy okazję zobaczyć skocznię narciarską w Wiśle Malince im. Adama Małysza. Wjechaliśmy na jej szczyt wyciągiem, a następnie udaliśmy się na taras widokowy, z którego doskonale widać piękną panoramę miasta. Później pojechaliśmy do Żywca, gdzie zwiedzaliśmy Muzeum Arcyksiążęcego Browaru. Na miejscu pani przewodnik w ciekawy sposób opowiadała nam o historii browarnictwa w Żywcu. Po obiedzie wyruszyliśmy w drogę powrotną do Zawiercia, która minęła nam bardzo przyjemnie. Wycieczka była dobrą okazją do zintegrowania się klas i będziemy ją miło wspominać.