STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Listopad 29 2021 22:47:35   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WYCIECZKA DO WROCŁAWIA - I C
WYJAZDY

W dniu 15.04.2015 roku klasa Ic wyruszyła w niezapomnianą podróż do Wrocławia wraz z najlepszymi paniami profesor Marzeną Kołton i Elżbietą Bigajczyk.

Zwiedzenie rozpoczęliśmy od długiego spaceru po Wrocławiu z panem przewodnikiem, który ciekawie opowiadał o mieście i jego historii. Gdy zmęczenie dało nam się we znaki poszliśmy na przepyszny i lubiany przez wszystkich obiad – -pizzę. Po naładowaniu "akumulatorów" spacerkiem od Starego Miasta przeszliśmy w kierunku Panoramy Racławickiej. Wszyscy byli pod wrażeniem wielkości i znaczenia tego dzieła. Kolejnym naszym celem był hostel, w którym mieliśmy nocować. Wieczorem poszliśmy na spacer, aby napawać się urokiem Wrocławia nocą.

Kolejnego dnia zwiedzanie zaczęliśmy od Stadionu Śląska Wrocław, w którym widzieliśmy np. szatnię piłkarzy czy też ''więzienie'', w którym przetrzymywani są niesubordynowani kibice. Następnym punktem naszego harmonogramu było Zoo. Największe wrażenie wywarło na nas nowo otwarte Afrykarium, w którym zobaczyliśmy rekiny, pingwiny oraz inne afrykańskie zwierzęta.

Pełni wrażeń wyruszyliśmy w podróż do Kudowej Zdrój. Tam po zakwaterowaniu i pysznym obiedzie poszliśmy na spacer do Parku Zdrojowego. Nasz ostatni dzień rozpoczęliśmy lekcją o Górach Stołowych, następnie poszliśmy do Kaplicy Czaszek. Pan przewodnik zaprowadził nas na taras widokowy na Szczeliniec Wielki i Mały. Powrotna podróż do Zawiercia minęła spokojnie, a wspomnienia pozostaną na długo.
Klasa Ic