STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Czerwiec 05 2023 13:34:52   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WSPÓLNIE DZIECIEOM
INNE

W dniu 30.03.2015 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu w hali sportowej odbyła się impreza z udziałem wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego znajdującego się w Gołuchowicach. Mieli oni okazję wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami, zabawach ruchowych, równie świetnie bawili się doskonaląc techniki przy ściance wspinaczkowej. Ich wesołym igraszkom towarzyszyli uczniowie I LO z klasy Ia oraz dwie dziewczyny z klasy IIId – Nikola Niepsuj oraz Patrycja Widawska. Dziewczyny te włożyły ogrom pracy w przygotowania do tego popołudnia, za co uważam należą im się szczególne podziękowania.
Mgr Małgorzata Zrebny, mgr Karina Surowiec oraz mgr Marta Skrzypiciel z niezwykłą czujnością obserwowały, żeby nikomu nie stało się nic złego i aby każdy jak najlepiej spędził to marcowe popołudnie. W przedsięwzięciu uczestniczyła również Pani Dyrektor naszego LO – mgr Bożena Bańska, która swą pozytywną energią zaraziła wszystkich uczestniczących już na samym początku spotkania. Po wesołych zabawach uczestnicy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek, który zakończył się zjedzeniem pysznej pizzy przygotowanej przez pizzerię La Stazione w Zawierciu a ufundowanej przez jednego ze sponsorów – Centrum Rozwoju Lokalnego, który również dopełnił książkami i malowankami dla najmłodszych podarunki, które na koniec spotkania otrzymali wychowankowie Ośrodka. Pozostała zawartość paczek zakupiona została z funduszy zebranych podczas Dnia Kawy organizowanego w naszym LO. Swój wkład w spotkanie mieli także sponsorzy: IPA Zawiercie, Ochotnicze Pogotowie Wodne oraz serwis Grupa Jura'PL (w szczególności Pan Jarosław Sochacki), dzięki ich pomocy przedsięwzięcie to udało się lepiej zorganizować i dopełnić mnóstwem atrakcji.
Jak wiadomo wszystko co dobre szybko się kończy, ale na twarzach naszych gości opuszczających halę malował się piękny uśmiech, co było dowodem na wspaniałe spędzenie czasu, a to oznacza, to że postawiony cel został w pełni zrealizowany.