STRONA GŁÓWNA Kontakt ze szkołą News przegląd Filmoteka Szkolna
Czerwiec 03 2020 13:01:43   
MINISTER EDUKACJI
MINISTER EDUKACJI
W ŻEROMSKIM
PROJEKTYNawigacja
REFORMA EDUKACJI

MENU

GALERIE

SZKOŁA

UCZNIOWIE

NAUCZYCIELE

ABSOLWENCI

BIBLIOTEKA

PEDAGOG SZKOLNY

GAZETA STEFAN

DOKUMENTY SZKOLNE

PODRĘCZNIKI

MATURA 2018

WOLONTARIAT

PCK

RADA RODZICÓW

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
OLIMPIADA "WIEDZY O RODZINIE"
NAUKABrawo, Gratulujemy!!!!!
Po raz kolejny Żeromski, jako jedyna szkoła z powiatu wystartowała w olimpiadzie "Wiedzy o Rodzinie"- psychologicznej , organizowanej przez Uniwersytet Opolski.
Do pierwszego etapu przystąpiło 29 osób, zakwalifikowała się szczęśliwa 12, w składzie: Oliwia Więckowska, Wiktoria Warońska, Klaudia Marczyk, Karolina Dzidowska, Natalia Kwiecień, Monika Adamczyk, Paulina Znamirowska, Marcelina Kucharska, Agnieszka Leśniowska, Katarzyna Szeląg, Dominika Smoleń, Weronika Lemańska. Powyższe osoby napisały pracę z zakresu psychologii rodziny, patologii i oligofrenopedagogiki. Teraz przed nimi okres burzliwych przygotowań do etapu II, który odbędzie się już
16 stycznia. Do przeczytania cztery pozycje z zakresu psychologii: Braun - Gałkowska "Psychologia domowa", L. Bakiera "Czy dorastanie musi być trudne", D. Kornas - Biela "Wokół początku życia ludzkiego", E. Sujak "ABC psychologii komunikacji". Wygrana to indeks na wydział, który wybierze laureat lub finalista, spośród: Nauki o Rodzinie - kurator sądowy lub Psychologia.
Informacje i szczegółowe listy do przejrzenia na stronie:

Wyniki olimpiady

Przygotowania czas zacząć! Do pracy, jestem z Was bardzo dumna. Opiekun i promotor mgr Katarzyna Zemła